Sezon Ortasının İddialı ve Dikkat Çekici Yeni Yabancı Dizileri

6. The Arrangement /  Famous in Love
6. The Arrangement / Famous in Love

Sizi bilmem de benim bünyem zaman zaman sırf kafa dağıtmak için bile olsa pembe diziden hallice bir şeyler izlemek istiyor. Sezon ortası listesinden de iki dizi buraya dahil oldu.

* The Arrangement

Modern zamanda geçen Sindirella hikayesi olarak geçen dizi için Tom Cruise, Katie Holmes ve Scientology yakıştırması yapılıyor. Sezon 10 bölüm, kanal E!. Yani Kardashian sülalesinin şovunu yayınlanan kanaldan.

Genç ve güzel oyuncu Megan Morrison önemli bir filmde çok gözde bir aktörle başrolü paylaşmak için seçiliyor. Ardından bu oyuncuyla bir randevuya çıkıyor ve önünde hayatını değiştirecek bir sözleşme buluyor: 10 milyon dolarlık evlilik sözleşmesi.

Başrollerde Christine Evangelista ve Josh Henderson yer alıyorlar.

Başlangıç: Mart 2017


* Famous in Love

Pretty Little Liars'ı bilenler için dizinin yaratıcısı I. Marlene King'in elinden çıkma dizi demiş olayım öncelikle. Aynı isimli kitaptan uyarlama, PLL'nin kanalı Freeform'dan ve sezon 10 bölüm.

Bunun konusu da benzer sayılır. Üniversite öğrencisi Paige, gişe rekoru kırması beklenen bir filmde başrolü kapar ve yıldızı parlamaya başlar. Böylece kendisini hem iki erkek başrol oyuncusunun arasında bulur hem de kayıp bir pop yıldızına ne olduğunu ortaya çıkarmak için harekete geçmesi gerekir...

Başlangıç: 18 NisanBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER