Sezon Ortasının İddialı ve Dikkat Çekici Yeni Yabancı Dizileri

2. Taboo ve Santa Clarita Diet

2. Taboo / Santa Clarita Diet

Hollywood'un tanınmış isimlerinin son dönemde dizilere daha fazla uğradığı bir gerçek. Hatta bu konuda rakamlara dayanan bir yazı da çevirmiştim geçenlerde. Tom Hardy ve Drew Barrymore'un yeni dizileri de sezon ortasında başlayacaklar arasında.

* Taboo

Mad Max, The Revenant, Inception ve The Dark Knight Rises gibi pek çok sevilen filmde yer alan Hardy, yeni dizisinde yapımcılık ve yaratıcı olarak da görev alıyor. Taboo'nun hikayesi ona ve babasına ait. Kanal Amerika'da FX, İngiltere'de BBC One.

Taboo'nun konusu ise maceracı James Keziah Delaney'in herkes kendisini Afrika'da öldü zannederken bir anda ortaya çıkması üzerine. Delaney bir yandan rahmetli babasının intikamını almaya çalışırken diğer yandan da ondan kalan gemi impatorluğunu yönetmeye çalışıyor.

Başlangıç: 10 Ocak


* Santa Clarita Diet

Netflix'in sezonu 13 bölüm sürecek yeni dizisi Barrymore'un yanında Timothy Olyphant'i de bulunduruyor. Dizinin iki ana karakteri Joel (Olyphant) ve Sheila (Barrymore), Los Angeles’ın Santa Clarita bölgesinde kızlarıyla yaşayan ve emlakçılık yapan bir çifttir. Günün birinde Sheila ikisinin birden hayatını tehlikeye atan dramatik bir değişime uğrayıverir. Ama iyi anlamda...

Başlangıç: 3 Şubat

Henüz fragman yayınlanmadı


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER