raninitv
RaniniTv televizyon meraklılarını bir araya getirmeyi hedefleyerek kaliteli yazıların yazıldığı, paylaşımların yaşandığı bir yer olmak üzere yola çıkan yepyeni bir platform. Sitenin özetlere, haberlere, eleştirilere, fotoğraf galerilerine ve özel makalelere ayrılan birçok farklı bölümü var. Ayrıca sitede ilgilenen okurlar için derinlikli reyting analizleri de sunuluyor.

RaniniTv'nin neredeyse bütün yayın kuruluşlarıyla güçlü işbirlikleri var ancak site tamamen bağımsız olarak varlığını sürdürüyor. Sitenin ilgi alanları realite programlarından Amerikan dizilerine kadar uzanan birçok gönüllü yazarı var. Bu çeşitlilik ranini.tv'nin her okuyucu için zengin ve farklı içerikler sunabilmesini sağlıyor. Yeni gönüllü yazarların yanı sıra ranini.tv'de Tuna Kiremitçi, Ahmet Mümtaz Taylan, Sinem Vural, Ceren Şehirlioğlu ve Cem Davran gibi tanınmış Türk konuk yazarlar ve popüler simalar da var.

Google Analiz raporlarına göre RaniniTv 9. ayında Türkiye'de en çok ziyaret edilen 1250 siteden biri oldu. Ayrıca sitenin güçlü bir sosyal medya iletişim var. Twitter ve Facebook'taki yaklaşık 80.000 takipçisine her gün yenileri ekleniyor.

ranini.tv is a brand new platform aiming to get TV enthusiasts together and encourage intelligent writing and sharing. The website has several different sections dedicated to recaps, news stories, reviews, photo galleries and special articles. It also presents deep ratings analysis for Turkish televisions for those interested. ranini.tv has strong collaborations with almost every broadcast network in Turkey but remains independent. The website has many volunteer writers whose interests range from reality shows to US TV shows. This diversity allows ranini.tv to have rich and varying content that every reader can enjoy. Along with up-and-coming volunteer writers, ranini.tv recruited well known Turkish writers and popular figures such as Tuna Kiremitci, Ahmet Mumtaz Taylan and Cem Davran.

In its' nine mont, ranini.tv is already among the first 1250 most visited websites in Turkey, according to the internet measurement system Google. ranini.tv also has a strong social media presence, with almost 80.000 followers and counting.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER