raninitv

Künyeİmtiyaz Sahibi / Grantee

Rana Yıldız
ranini.tv@gmail.com


Editörler / Editors

Seda Bacakoğlu
kkitapkurduu@gmail.com

Duygu Tombak
duygu.tombak@gmail.com

Dilara Gerçek
dilara_gercek@hotmail.com

Belgin Akın
belginakin@gmail.com


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Samed Aslan
samedaslan@gmail.com


Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Sedef Erken
Erken Hukuk Müşavirliği


Mali Müşavir / Financial Advisor

Mesut Şahin


Reklam / Advertise

Rana Yıldız
ranini.tv@gmail.com


E-mail

ranini.tv@gmail.com


Yazılım / Software

AOF


www.ranini.tv web sitesinin kullanıcıları ticari anlamda haksız rekabete yol açacak, ticari itibardan faydalanma anlamına gelebilecek davranışlardan kaçınacak, web sitesinde yer alan mevcut içeriği hiçbir şekilde kopyalamayacaktır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere site içeriğindeki bütün materyaller Fikir ve Sınai Haklar ile ilgili yasal mevzuat gereğince korunmaktadır. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. RaniniTv harici linklerin sorumluluğunu almaz. Her türlü sorunuz ve bilgi talebiniz için ranini.tv@gmail.com adresine e-posta gönderebilir veya iletişim kısmından bize yazabilirsiniz.Hakkımızda

Ranini.tv televizyon meraklılarını bir araya getirmeyi ve kaliteli yazıların yazıldığı, paylaşımların yaşandığı bir yer olmak üzere yola çıkan yepyeni bir platform. Sitenin özetlere, haberlere, eleştirilere, fotoğraf galerilerine ve özel makalelere ayrılan birçok farklı bölümü var. Ayrıca sitede ilgilenen okurlar için derinlikli reyting analizleri de sunuluyor. Ranini.tv'nin neredeyse bütün yayın kuruluşlarıyla güçlü işbirlikleri var ancak site tamamen bağımsız olarak varlığını sürdürüyor. Sitenin ilgi alanları realite programlarından Amerikan dizilerine kadar uzanan birçok gönüllü yazarı var. Bu çeşitlilik ranini.tv'nin her okuyucu için zengin ve farklı içerikler sunabilmesini sağlıyor. Yeni gönüllü yazarların yanı sıra ranini.tv'de Tuna Kiremitçi, Ahmet Mümtaz Taylan, Sinem Vural, Ceren Şehirlioğlu ve Cem Davran gibi tanınmış Türk konuk yazarlar ve popüler simalar da var.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2005 ranini.tv tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları ranini.tv’ye aittir. ranini.tv sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.ranini.tv'deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. ranini.tv’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the ranini.tv. However, sometimes the ranini.tv uses third parties to process your information. ranini.tv requires these third parties to comply strictly with its instructions and the ranini.tv requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the ranini.tv we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the ranini.tv and its services. When you use ranini.tv online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the ranini.tv cookies section of our full Privacy Policy.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER