Sezon Ortasının İddialı ve Dikkat Çekici Yeni Yabancı Dizileri

7. The Blacklist: Redemption / Chicago Justice / The Good Fight
7. The Blacklist: Redemption / Chicago Justice / The Good Fight 

Televizyonun en sevdiği şeylerden birisi de ekrandaki dizilerin uzantısını veya devam dizilerini çekmek. Sezon ortası bu açıdan da bereketli. kiminize lazım da olabilir.

* The Blacklist: Redemption

Adından yeterince belli sanıyorum neyin uzantısı olduğu. Ryan Eggold'un canlandırdığı Tom Keen karakteri uzantı diziye geçiyor, kısa süreli dizide yer alan Famke Janssen'in karakteri Susan Hargrave de aynı şekilde dizinin bir diğer başrolü olacak. Susan'ın yönettiği organizasyon için çalışmaya başlayacak olan Tom, şirketteki ekiple birlikte hükümet için önemli ve tehlikeli sorunları çözmeye başlayacak.

Buradan fazlasını söylemek isterdim ama The Blacklist'te geri olan veya izlemeyi düşünenler için spoiler olur. Güncel olan devamını anlamıştır.

Başlangıç: 23 Şubat


* Chicago Justice

NBC kanalında yayınlanan ve her sezon yeni bir diziyle üremeye devam eden Chicago serisine bir dizi daha katılıyor. Fire ile itfaiyecilere, P.D. ile polis teşkilatına, Med ile de doktorlara el atan seriye aynı yapımcı bu sefer Justice'ı getiriyor. Bu dizi de adalet için çalışan bir grubun yaşadıklarını merkeze alan bir yapım olacak.

Başlangıç: 5 Mart


* The Good Fight

Geçtiğimiz dizi sezonunda finalini yapan The Good Wife dizisinin The Good Fight adıyla devam dizisi geliyor. CBS'in ücretli içerik servisi CBS All Access'te 13 bölümlük bir sezonla yayınlanacak.

Uzantıda Diane Lockhart (Christine Baranski), Lucca Quinn (Cush Jumbo) ve Eli Gold karakterinin kızı Marissa (Sarah Steele) başta olmak üzere orijinal dizideki belli bazı karakterlerin yanında, Game of Thrones'un Ygritte'i Rose Leslie, Paul Guilfoyle (CSI) ve Bernadette Peters (Mozart in the Jungle) gibi isimler de yer alacak.

The Good Wife finalinin bir sene sonrasında geçecek olan The Good Fight, büyük bir finansal skandaldan etkilenen karakterlerin etrafında gelişecek.

Başlangıç: 19 Şubat

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER