Sezon Ortasının İddialı ve Dikkat Çekici Yeni Yabancı Dizileri

8. Star / Still Star-Crossed
8. Star / Still Star-Crossed

Bazı yapımların mesela Çağan Irmak veya Cem Yılmaz gibi isimlerin 'arkasında' olması sebebiyle kendiliğinden reklamlı olması gibi bu durum yabancı diziler ve bu yazı için de geçerli.

* Star

Amerika'da özellikle ilk sezonuyla reyting rekoru kırarcasına izlenen, halen ekranın en çok izlenen draması da olan Empire'ın yaratıcısı Lee Daniels'tan yeni dizi geliyor. Yine FOX kanalında, sezon 13 bölüm.

Dizi, Star, Simone ve Alexandra isminde müzik dünyasında kendilerine yer edinmek için grup kuran üç genç ve yetenekli kızın yaşadıklarını anlatıyor. Dizide müzikal hayallerini onaylamasa da onlara göz kulak olmaya çalışan Carlotta karakterini Queen Latifah canlandıyor.

Başlangıç: 14 Aralık

İzleyici Yorumu: Empire ile büyük bir başarıya imza atan Lee Daniels Fox’a bir kıyak daha geçmiş gibi gözüküyor. Star’ın epey emek verilerek tasarlandığı ve çekildiği gün gibi ortada. Draması “yeni” olmasa da kuvvetli. Kadro da son derece yetenekli genç oyuncuların etrafına kurulmuş. Farklı çekim tarzı ve görselleri daha tek kare görseniz bile diğer dizilerden ayrılmasını sağlıyor. 3 genç kızın müzik dünyasına tutunmaya çalışmasını elbette ki ilgiyle izleyeceğiz.


* Still Star-Crossed

Grey's Anatomy, Scandal, How to Get Away with a Murder ve The Catch dizileriyle ABC için dişi Acun olan Shonda Rhimes'ın yapım şirketi beşinci diziyi hazırladı.

William Shakespeare‘in sonu pek de iyi bitmeyen Romeo ve Juliet'ini biliyorsunuzdur veya duymuşsunuzdur. Hikayenin sonrasında Montague ve Capulet ailesinin yaşadıkları karşımıza dizi olarak gelmek üzere.

Montague ailesinden Juliet'in kuzeni Roseline ve Capulet ailesinden Benvolio fikirleri sorulmadan birbirlerine eş olarak ayarlanır. Prens Escalus'un amacı iki aile arasındaki savaşı bitirmektir. İkili de bu birliktelik olmadan anlaşmazlığı bitirmek için yol bulmaya çalışırlar.

Başlangıç: Henüz belli değilBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER