Geç kalmadan izlemeniz gereken 10 gençlik dizisi

Geç kalmadan izlemeniz gereken 10 gençlik dizisi
Gençlik dramalarını sevmek için lisede olmanıza gerek yok. Hatta liseden mezun olalı yıllar geçmiş olsa bile gençlik film ve dizilerinden zevk alabilirsiniz. Kimse sizi yargılayamaz.

Liseden mezun olalı ne kadar fazla zaman geçmişse dönüp lise koridorlarında geçen bir filmi/diziyi izlemek o kadar daha zevkli olacaktır.

Bir anın içindeyken yaşanılanın karmaşık görünmesi, aynı hisse uzaktan baktığında daha objektif yorumlayabilmek gibi… Lise bahçesindeki arkadaş sohbetleri, bakışmalar ve flörtler geride kaldıktan sonra benzer ilişkileri -evet, lise izlediğimiz gibi değil- yaşayan karakterleri izlemek zevkli olabilir.

İlk aşkın duygusallığı yaşarken zordur, ancak yıllar, hatta on yıllar sonra, sahte hesapları oluşturma ve eski sevgilinizi takip etme isteği ortadan kalktığında geriye o zamanları düşünerek tebessüm etmeniz kalır.

Üstelik aynı içsel sorunları, duygusal gel-gitleri, kalp kırıklıklarını yaşayan karakterleri izlemek bazen bir dostun desteği gibidir. Kimin hangi replik ile düğüm düğüm olmuş bir sorunu çözeceğini bilemezsiniz.

Şimdi elimizde tür olarak karışık gençlik dizileri listesi var. Lisede olanlar, liseyi geride bırakanlar ve diğer herkes için…


Yazı devam ediyor...


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER