Geç kalmadan izlemeniz gereken 10 gençlik dizisi

Legacies (2018 - )

The Vampire Diaries'ın uzantı dizisi The Originals'ın uzantısı Legacies, The CW'un 2018'de yayınlamaya başladığı diziler arasında. Evet, giderken yerlerine bir benzerlerini bırakıyorlar ki boşluğa düşmeyelim. İlk iki diziden de tanıdığımız  Alaric Saltzman (Matthew Davis) ve Caroline Forbes'ın (Candice King) doğaüstü gençleri eğitmek için kurduğu Salvatore Okulunu konu alan dizi Klaus Mikaelson'ın (Joseph Morgan) kızı Hope Mikaelson (Danielle Rose Russell) odağında ilerliyor. 

Diğer 2 dizi ile bağı henüz kopmamış olanlar için Legacies küçük sürprizler yapıyor. Birden karşınıza The Vampire Diaries'dan tanıdığınız birileri çıkabiliyor ve eski bir tanıdığı görmüş kadar mutlu oluyorsunuz. Legacies, Mystic Falls'da geçtiği için yabancılık çekmeden ortama adapte oluyorsunuz. Okulun içinde Stefan Salvatore Kütüphanesi bile var, daha ne olsun?

Kurt adamlar, cadılar, vampirler ve üç türü birden kendinde barındıran melez Hope Mikaelson'ın diğer doğaüstü canlılar ve kendileri ile olan mücadelesini anlatan dizinin henüz 7 bölümü yayınlandı. İlk sezonu 16 bölüm olarak düşünülen dizinin 24 Ocak itibariyle devam etmesi bekleniyor. 

Yazı devam ediyor...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER