Geç kalmadan izlemeniz gereken 10 gençlik dizisi

Sex Education (2019 - )

Netflix'in yılın ilk kısmında izleyici ile buluşturduğu 10 bölümlük komedi/dram dizisi. Fragmanı yayınlandığı an olay olan dizi, diğerleri gibi bir çırpıda bitiyor. Bitince bir süre pastanın sonunu yemişsiniz ve yarın diyete başlamak zorundaymışsınız gibi hissediyorsunuz. Bir dilim daha, lütfen?

Annesi seks terapisti olan Otis (Asa Butterfield) içinde yaşadığı sorunlar, bastırdığı duygular ve cinsel yönden kendini keşfetmeye çalışması arasında sıkışıp kaldığı sırada, hayran olduğu kötü bir popülariteye sahip okulun zeki ama yalnız kızı Maeve (Emma Mackey) ile 'klinik işi' dedikleri bir olayın içine giriyor. Maeve, Otis'in ikna kabiliyetinin yüksel oluşunu fark etmesi üzerine onu okulda cinsel terapiler yapmaya ikna ediyor. Maeve'in para kazanması gerekiyor, Otis'in ise onun tarafından fark edilmeye ihtiyacı var. İkili bu işler ile birçok ilişkiyi kurtarırken kendi hayatları biraz karışıyor. Ya da çözülüyor... 

Her karakterin büyük bir özenle işlendiği, gelişimlerini gözlemleyebileceğiniz bir dizi Sex Education. Hala izlemediyseniz vakit kaybetmeden başlamalısınız. 

Yazı devam ediyor...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER