Doctor Doom rolü için adı geçen isim Mads Mikkelsen

Doctor Doom rolü için adı geçen isim Mads Mikkelsen
20th Century Fox, Fantastic Four rezaleti sonrası Fantastic Four serisine yeniden başlama kararı almıştı. Bir anlamda da Amazing Spider-Man fiyaskosunu andıran bu hayal kırıklığının kurtuluşu içinse Marvel Evreni’nin en sevilen kötülerinden Doctor Doom’a gözlerini dikmişti.

Doctor Doom filmi için konuşulan isim ise Daniel Craig’li James Bond serisinin birçoklarınca en iyisi olan Casino Royale filmini kötü adamı Le Chiffre, NBC’nin Hannibal serisinde de Dr. Hannibal Lecter olarak karşımıza çıkan Mads Mikkelsen. Kötü adam oynamaya alışık olan ve Doctor Doom gibi soğukkanlı bir kötüye hayat vermekte zorlanmayacağı aşikar Mikkelsen, Legion serisinin yapımcısı Noah Hawley’nin Doctor Doom filmi için en iyi aday. Bunun da ötesinde Mikkelsen, daha önceki röportajlarında Doctor Doom’u canlandırmayı istediğini dile getirmişti.

Şimdilik hazırlık aşamasında olan projenin vizyon tarihi şimdilik belli değil, zaten başrolde izleyeceğimiz isim de henüz kesinleşmedi; hatta bir senaryo olup olmadığını söylemek dahi zor. Ancak Mads Mikkelsen’in projeyle ilgilendiğini bilmek kulağa hoş geliyor. Umarız gerçekleşir.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER