Sezon Ortasının İddialı ve Dikkat Çekici Yeni Yabancı Dizileri

1. The Mick / Great News / Powerless
1. Powerless / Great News / The Mick

Derleme listesini oluşturduktan sonra şaşırtıcı olmayan bir şekilde fark ettim ki listenin içinde komedi dizisi yok. Bunun üstüne takvimi bir kez daha kurcaladım ve elimizde geçenler bu şekilde.

NBC kanalı videolarını internetten sildirmeyi kendine görev edinmiş olduğundan onların için Youtube kullan(a)madım.

* Powerless

Etrafımızda, daha doğrusu The CW bünyesinde bir sürü DC Comics dizisi var ama bir tane daha geliyor. Bu seferki NBC kanalından ve kahkaha efektli.

Dizi DC Comics kahramanlarının da bulunduğu evrende geçiyor. Süper kahramanların suçlularla mücadele ederken yol açtığı hasarlarla uğraşan bir sigorta şirketinde çalışan normal kişiler dizinin merkezindeler.

Başlangıç: 2 Şubat


* Great News

Haber yapımcısı olarak bir kanalda çalışan Katie, 'annesinin' çalışma hayatına geri döndüğünü ve kanalda stajyer olarak işe girdiğini öğreniyor. Pek anlaşamadığı annesinin sürekli dibidnde olması kötü gibi görünse de diğer yandan zorlu iş hayatındaki önemli bir destek de kazanmış oluyor. Kanal NBC.

Başlangıç: 25 Nisan

İzleyici Yorumu: Bir dizide Tina Fey ve Robert Carlock isimlerini görünce durup izlemek, sonra da kaç bölüm çekilirse çekilsin arkasında durmak lazım. 30 Rock ve Unbreakable Kimmy Schmidt sayesinde bu hakkı çoktan kazandılar. Bunları yazıyorum, çünkü Great News UKS’in NBC tarafından Netflix’e şutlanmasının ardından biraz daha ana akım bir şeyler yazıp ulusal kanallara tutunmaya çalışanların elinden çıkmış gibi.

Nerede o eşsiz absürt komedi, saniye başı gelen espriler; nerede ortalamanın biraz üstünde anca süzülen bu dizi. Anne-kız ilişkisini sevdim, dizide kahkaha atmasam da eğlendim. Şimdilik bu kadarı yeter sanırım.* The Mick

Mackenzie, zengin kız kardeşinin ailesiyle yaşadığı Greenwich'e ziyarete gidiyor. Ama kız kardeşi ve eşi kaçakçılık sebebiyle o gün hapse düşünce yeğenlerinin bakımı üstüne kalıyor. Kanal FOX.

Başlangıç: 1 OcakBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER