Tatlı Küçük Yalancılar: Alışkanlıklarınızın dışına çıkmaya hazır mısınız?

Tatlı Küçük Yalancılar: Alışkanlıklarınızın dışına çıkmaya hazır mısınız?
Dünyaca izlenen dizi Pretty Little Liars uyarlaması olan Tatlı Küçük Yalancılar, dün akşam Star Tv'de yayınlanmaya başladı. Dizi, hali hazırda altıncı sezonu yayınlanan ve yedinci sezon onayını almış orjinal hikayenin ulaştığı başarıya ulaşabilir mi hep beraber göreceğiz. Bu sene yeni başlayan işlere toplu bakış yazma adetini Tatlı Küçük Yalancılar için de bozmadık. Sizler için izledik, yorumladık.

Dizi hakkında genel bilgi sahibi olmak için;

Genel Hikaye:
Aynı üniversitede okuyan beş yakın arkadaşın, hep beraber eğlendikleri bir gecenin sonunda, aralarından birinin aniden kayıplara karışması, geride kalan dört genç kızın hayatını alt üst etmiştir.
 
Bu olayın ardından uzun süre görüşmeyen Selin, Hande, Aslı ve Ebru, Açelya’nın ortadan kayboluşunun yıldönümünde, özel mesajlar almaya başlarlar. Sadece Açelya’nın bildiği, bilebileceği tatlı küçük yalanlarını ve sırlarını içeren mesajlar, dört arkadaşı akıl almaz maceralar sürükleyecektir.
 
Bir bilinmezin peşinde iz sürdükleri, başlarına açılan belalardan kurtulmaya çalıştıkları anlarda sık sık yüreğimiz ağzımıza gelecek. Biz de onlar gibi, dört genç kızın en yakınındaki kişilerden bile şüphelenecek, “A”nın kim olduğunu bulmaya çalıştıkları bu yolculukta heyecanla onları takip edeceğiz.

Yapımcı: 03 Medya
Yönetmen: Cem Karcı
Senaryo: Elif Usman

Oyuncular: Bensu Soral (Aslı), Melisa Şenolsun (Hande), Dilan Çiçek Deniz (Ebru), Büşra Develi (Selin), Beste Kökdemir (Açelya), Şükrü Özyıldız (Eren), Gökçe Yanardağ (Asuman), Kubilay Tunçer (Bahadır), Almila Uluer (Vildan), Cüneyt Uzunlar, Burak Deniz (Toprak), Tülay Günal, Esra Ruşan, Olgun Toker, Alperen Duymaz, Merve Çağıran, Kaan Yılmaz, Deniz Can
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER