2016-2017 Dizi Sezonunun İddialı ve Dikkat Çekici Yeni Yabancı Dizileri

15. Eyewitness
15) Eyewitness

Başlangıç:
16 Ekim
Kanal: USA Network
Sezon: 10 bölüm

USA Network kanalının Sonbahar'da getireceği dizilerden bir diğeri de uyarlama bir yapım olan Eyewitness. Dizi 2014'te Norveç'te yayınlanan ve altı bölüm süren Øyevitne isimli mini diziden uyarlandı. Hatta başrol kadın oyuncusuna Uluslararası Emmy Ödülü de kazandırdı.

Konusu: Ormana gezinti değil de başka bir 'amaçla' giden iki erkek, bir kan banyosuna şahit olurlar, fark edilirler ve oradan hemen uzaklaşırlar. Sonrasında olay polis trafından araştırılmaya başlanır ve işler tabii ki herkes için karışmaya başlarlar. 

İki erkek bir yandan av olmamak bir yandan da ormanda bulunma sebepleri ortaya çıkmasın diye gerçekleri saklamak için kendilerince bir mücadele içine girerler.


 
16) Chance

Başlangıç: 19 Ekim
Yayıncı: Hulu
Sezon: 10 bölüm

Dijital yayıncı Hulu da bu Sonbahar'da ekrana Hugh Laurie'yi geri getiriyor. Laurie'nin başrolünde olduğu dizi şimdiden toplamda 20 bölümlük iki sezon onayı aldı bile. Yalnız Hulu, Netflix ve Amazon'un aksine dizilerini haftalık olarak yayınlayan bir yer. 

The Night Manager'ın ardından TV'den fazla uzak kalmayan Laurie, bir adli nöropsikiyatri uzmanını canlandıracak. Eldon Chance dizide kendisini birini başkası sanma, mental rahatsızlık ve polis yolsuzluğu içeren tehlikeli ve şiddet içeren bir dünyanın içine girmiş buluyor.

Bu nasıl bir konu açıklaması oldu ben de pek bilemedim ama durum böyle. Chance aynı zamanda Kem Nunn'ın aynı isimli romanından uyarlama. Dizide Chance'in eski eşini Diane Farr, kızını da Stefania LaVie Owen canlandıracak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER