2016-2017 Dizi Sezonunun İddialı ve Dikkat Çekici Yeni Yabancı Dizileri

13. Divorce
13) Divorce

Başlangıç:
9 Ekim
Kanal: HBO
Sezon: 10 bölüm

Yıllar önce Sex and the City ile televizyon ve HBO ekranlarında olan Sarah Jessica Parker ekranlara dönüyor. Yarım saatlik bir HBO dizisinde yer alacak olan oyuncu, hayatında yeni bir başlangıç arayışındaki Frances karakterini canlandıracak.

Tür olarak komedi geçse de kanalın yarım saatlik işleri komedi/drama karışımı diziler oluyorlar. Bu dizide de uzun bir evliliğin ardından kocasından boşanmaya karar veren bir kadının, kendini uzun ve karmaşık bir boşanma sürecinin bulmasını izleyeceğiz. Parker'a dizide boşanmak istediği kocası Robert karakterinde Thomas Haden Church eşlik edecek.
14) Falling Water

Başlangıç: 13 Ekim
Kanal: USA Network
Sezon: 8 bölüm (Göründüğü kadarıyla)

Kulağa alışıldık gelebilecek olan bu drama dizisinin konusu, birbirine yabancı olan veya şimdilik öyle görünen üç kişi üzerine. Bu üçlü fark ediyorlar ki aslında aynı rüyanın farklı kısımlarını görüyorlar... Rüyaları takip ederek bunun nedenini ve ne anlama geldiğini anlamaya çalışırken, aynı zamanda ortada çok daha fazlasının olduğunu ve dünyanın geleceğinin ellerinin altında olduğunu da anlıyorlar.

Ne kadar da şok edici değil mi? Ama listeye koymaktan kendimi de alamadım açıkçası.

Not: Dizinin yaratıcılarından birisi olan senarist/yapımcı Henry Bromell, 2013'te diziyi oluşturduktan kısacık bir süre sonra kalp krizinden hayatını kaybetti.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER