2016-2017 Dizi Sezonunun İddialı ve Dikkat Çekici Yeni Yabancı Dizileri

7. Marvel's Luke Cage
7) Marvel's Luke Cage

Yayıncı: Netflix
Başlangıç: 30 Eylül
Sezon: 13 Bölüm

Netflix ve Marvel'ın yaptığı dizi işbirliğinde Daredevil ve Jessica Jones'un ardından sıra geldi Luke Cage'e. Netflix'in klasik usulü gereği bütün bölümler aynı gün ulaşılabilir olacak.

Konusu: Daha önce Jessica Jones'ta da yer alan karakter, sabotaja uğramış bir deney nedeniyle süper kuvvet ve zarar görmez bir deriye sahip olmuş birisi. Bunun üstüne bir kaçak haline gelen ve Harlem'de kendisine bir hayat kurmaya çalışan Luke, kısa süre içinde geçmişiyle yüzleşmek ve şehri için savaşmak zorunda kalıverir. Dizinin başrolünde karakterini tekrar edecek olan Mike Colter var.

8) Crisis in Six Scenes 

Yayıncı: Amazon
Başlangıç: 30 Eylül
Sezon: 6 bölüm

Dört Oscar ödüllü yönetmen/senarist/oyuncu Woody Allen bunca yıllık kariyerinde ilk kez dizi yapıyor. Tek sezon süreceğini açıklamış olsa bile Allen dizinin yaratıcısı, senaristi, yönetmeni ve aynı zamanda başrol oyuncularından birisi. Amazon da Netflix gibi bölümleri aynı gün yayınlandığından dizinin bütün bölümleri ulaşılabilir olacak.

Yalnız her ne kadar konusundan bahsetmek istesem de yapabileceğim bir şey değil, çünkü hala gizli tutuyorlar. Şimdilik yalnızca altta gördüğümüz video yayınlandı. Dizinin kadrosunda ayrıca Miley CyrusRachel BrosnahanDavid Harbour ve Elaine May de var.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER