2016-2017 Dizi Sezonunun İddialı ve Dikkat Çekici Yeni Yabancı Dizileri

5. Notorious
5) Notorious

Başlangıç: 22 Eylül
Kanal: ABC

Notorious'un sezonunun kaç bölüm olacağı henüz kesin değil ama ABC gibi ulusal kanalların Sonbahar dizileri genellikle 13 bölüm onayla başlayıp tutarlarsa 9 bölüme kadar uzatma alıyorlar. Kerry Washington'ın hamileliği nedeniyle Scandal'ın sezon ortasında yayınlanmasına karar verilince, onun saatini Sonbahar'da yayınlanmak üzere Notorious devraldı. O nedenle sezonu büyük ihtimalle 22'ye kadar çıkmayacak.

Suç draması türündeki Notorious'un konusu, bir savunma avukatının ve haber yapımcısının profesyonel ve kişisel ilişkisi üzerine kurulu. İkili birlikte medyayı, adalet sistemini ve en nihayetinde tabii ki birbirlerini kontrol etmeye çalışıyorlar. Gerçek hayata dayalı dizi, savunma avukatı Mark Geragos ve Larry King Live'ın haber yapımcısı Wendy Walker'dan esinlenme.

Başrollerinde Piper Perabo ile Daniel Sunjata'nın olduğu Notorious'un kadrosunda Ryan GuzmanKevin Zegers ve Aimee Teegarden da bulunuyor.6) The Good Place

Başlangıç: 22 Eylül
Kanal: NBC
Sezon: 13 bölüm

Konusu: Eleanor Shellstrop, geçirdiği bir kaza sonucu hayatını hayatını kaybediyor ve öteki dünyaya geçiş yapıyor. Ancak Michael ismindeki danışmanı insanları idam cezasından kurtarmaya çalıştığı için 'iyi yerde' olduğunu söyleyince anlar ki bir karışıklık olmuştur ve onu başkası zannetmektedirler. Dahası girdiği bu dünya kimsenin sarhoş olmadığı, herkesin her zaman iyi olduğu ve kötü bir şey yapmadığı bir yerdir. Eleanor da bunun üzerine öbür dünyadan çıkmanın ve Dünya'ya dönmenin bir yolunu aramaya başlar. 

Kahkaha efektsiz komedi dizisi olan The Good Place'in başrollerinde Kristen Bell ve Ted Danson bulunuyor. Dizinin asıl balangıç tarihi 21'i ancak 19 Eylül'de kanalın popüler programı The Voice'ın ardından ilk iki bölüm ön gösterim olarak yayınlanacak.

İzleyici Yorumu: Kamera arkasında bana hayatımın en iyi komedisini armağan etmiş Michael Schur, önünde biricik Veronica Mars’ım Kristen Bell. Bir insan daha ne ister? Kurulan dünyaya bayıldım, içine doldurulan detaylara hatırladıkça ayrı ayrı tekrar güldüm, Ted Danson’ın oyunculuğuna bir kere daha hayran kaldım. Bölüm sonundaki sezon pasını alır, bir güzel gole çevirir bu dizi. Şiddetle tavsiye ediyorum. Bir not: Size İyi Yer’in ne olduğu anlatılırken ekran yazılarla dolacak, durdurup okumanızı şiddetle tavsiye ederim, içinde çok komik inciler saklı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER