Güneşin Kızları dizisinin ilk bölümüne toplu bakış

Güneşin Kızları dizisinin ilk bölümüne toplu bakış
Kanal D'nin yaz sezonunda yayınlayacağını duyurduğu dizilerden olan Güneşin Kızları dün akşam yayın hayatına başladı. Dizinin kahramanları kısmetse her hafta, Perşembe günü sizlerle olacak.

Biz de RaniniTv yazarları olarak sizler için ilk bölüme özel, topluca 'İlk Bakış' yazısı yazdık. Bakalım dizi hakkında kimler, neler demiş; kim sevmiş, kim sevmemiş..

Ama önce Güneşin Kızları'nın konusu ve yapım kadrosunu hatırlatalım..

Konu: Güneş, beyaz atlı prensini, 35 yaşında, 3 kız çocuğunu büyüttükten ve aşktan tamamen umudunu kestikten sonra bulur. İstanbullu işadamı Haluk Mertoğlu’nun evlilik teklifini kabul ettiğinde Güneş ve birbirinden bela kızları, Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşer. Yeni hayatlarından hepsinin dilekleri ve beklentileri farklıdır ancak; Mertoğlu Ailesi'nin hayatı göründüğü kadar kusursuz değildir. Güneş ve kızlarının gelişiyle geçmişin sırları bir bir ortaya dökülmeye başlayacaktır.

Yapım: Süreç Filmcilik 
Yapımcı: İnci Gündoğdu, İsmail Gündoğdu
Uygulayıcı Yapımcı: Akın Topuz

Yönetmen: Sadullah Celen
Senaryo: Deniz Dargı, Cenk Boğatur 
Görüntü Yönetmeni: Yalçın Yadel
Sanat Yönetmeni: Hasan Doğan

Oyuncular: Emre Kınay (Haluk), Evrim Alasya (Güneş), Tolga Sarıtaş (Ali), Burcu Özberk (Nazlı), Berk Atan (Savaş), Hande Erçel (Selin), Miray Akay (Peri), Meltem Gülenç (Rana), Funda İlhan (Sevilay), Teoman Kumbaracıbaşı (Ahmet), Süreyya Güzel (İnci), İrem Helvacıoğlu (Tuğçe), Sarpcan Köroğlu (Emre), Kanat Heparı (Mert), Sarper Arda (Can)
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER