Yaz'ın Öyküsü: Herkes sussun, Yaz anlatsın!

Yaz'ın Öyküsü: Herkes sussun, Yaz anlatsın!
Kanal D'nin Güneşin Kızları ve Kalbim Ege'de Kaldı'dan sonra yaz ekranında yayınlayacağını açıkladığı üçüncü projesi olan Yaz'ın Öyküsü dün akşam başladı. Yıllarca yetimhanede büyümüş Yaz'ın anne ve babasını bulduktan sonra yaşadıklarını anlatan dizi, yeterli reytingi alabilirse Pazar günleri evlerimize misafir olmaya devam edecek.

Yaz'ın Öyküsü'nün ilk bölümünü yazarlarımız izledi, sizler için yorumladı. Bakalım onlar dizi hakkınla neler düşünmüş.

Yorumlara başlamadan önce dizi hakkında konu, künye ve oyuncu bilgileri şöyle;

Dizinin genel konusu: Yetiştirme yurdunda büyüyen ve en büyük isteği özgürleşip kendi ayakları üzerinde durmak olan Yaz’ın bu hayalleri, isteğinin çok dışında gerçekleşir. İşlerin karmakarışık olduğu bir dönemde Yaz, 18 senedir hiç görmediği annesi Umut ve babası Mert’le  tanışır. Umut ve Mert de tıpkı Yaz gibi, senelerdir birbirlerinden habersiz yaşamışlardır. Başta anne ve babasını kabullenmekte zorlanan Yaz, zaman geçtikçe onlarla aile olabilmek için elinden gelen yapacaktır.

Yapım: D Yapım
Yapımcı​​: E. Ayşe Durmaz
Uygulayıcı Yapımcı: Ayşıl Tay

Yönetmen​​​: Yağız Alp Akaydın

Senaryo​​: İlker Arslan, Cem Görgeç, Cenk Boğatur, Gamze Arslan
Görüntü Yönetmeni: Kemal Sözen
Sanat Yönetmeni: Murat Güney

Oyuncular: Vildan Atasever (Umut), Tansel Öngel (Mert), Ece Çeşmioğlu (Yaz), Çağdaş Onur Öztürk (Tunç), Tuğçe Açıkgöz (Ekim), Tarık Ündüz (Ferhat), Deniz Gürzumar (Caner), Ayşegül İşsever (Nevra), Zühtü Erkan (Doğu), İncilay Şahin (Saniye), Zehra Daştan (Armağan), Elit Çam (Selin), Zeynep Kaçar (Peri), Burcu Ergenekon (Türkan) ve Gönül Ülkü (Parla)


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER