4N1K Yeni Başlangıçlar: Her şey çok daha akıcı, çok daha komik olacak!

Sina Özer - Gökhan Karademir
4N1K artık FOXplay ile dijital ekrana taşınıyor. Bu değişiklik size nasıl yansıdı, internet üzerinde yayınlanacak bir dizide yer almak konusunda tereddütleriniz oldu mu?
Henüz deneyimlemediğim bir olay olduğu için başta soru işaretleri vardı tabii. Ama aklımızdakileri konuşarak öğrendik ve bu adaptasyonu aştık. İnternetin dinamiklerini iyi bilen biri olarak çok yabancı değilim de aslında. Ama dediğim gibi yine bir kaç soru işareti vardı tabii.
 
Dijital platformlarda yer alacak olması dizi süresini etkiledi mi? Yine alıştığımız düzende mi devam edecek yoksa sürede bir kısalma mevcut mu?
Daha kısa olacak. Böylesi daha iyi en azından tam tadında bölümler izletebileceğiz.
 
Türkiye’de dijital platformlarda birkaç yıldır güzel işler üretilmeye başlandı. Bu konuda düşünceleriniz nelerdir?
Kesinlikle öyle. Bana sorarsanız geç bile kalındı. Ama olsun buna rağmen aceleye getirilmiş değil, gerçekten üzerine ciddi çalışmış projeler izliyoruz. Bu durum şahsen beni çok mutlu ediyor. Birçok mecradan yabancı harika diziler izlemek güzel ama neden kaliteli olduğu sürece bir Türk yapımı izlemeyeyim ki?
 
Canlandırdığınız karakterlerin bir özelliğini kendinize alacak olsanız, bu ne olurdu?
Enerjisi. Ben biraz uyuşuk biriyim.
 
#TeamAli ve #TeamBarış savaşları sosyal medyada hız kesmeden devam ediyor. Peki siz olsaydınız kimi seçerdiniz?
İkisi de benim canım canım.
 
4N1K dizi olarak ekranlara geldiğinde, daha önce kitapları ve filmleri ile tanışmamış birçok izleyici de seyretti. FOXplay ekranlarında kitap uyarlaması olarak izlemeye devam mı edeceğiz, yoksa bizi yenilikler bekliyor mu?
Yenilikler var. Kitaptan dolayı 4N1K’ya hakim olan izleyicilerimizin memnun kalacağı ancak ilk kez izleyen veya bizi diziden tanıyanların da oldukça memnun kalacağı bir proje olacak.
 
Sette ve sonrasında geçirdiğiniz eğlenceli anlara paylaşımlarınız aracılığı ile ortak olabiliyoruz. Çete özel hayatında da dizide olduğu gibi mi?
Evet öyle gerçekten. Eğer o dostluk olmazsa bu tip zor bir işte emin olun set çekilmez olur. Sırf biz değil, keşke bütün setler 4N1K dostluğuna özense.

Hepiniz liseden mezun oldunuz ama herkes gibi bir parçanız lise koridorlarında kalmış olmalı. Dizide kendi yaşadığınız lise hayatından parçalar gördüğünüz oldu mu?
Kesinlikle oluyor. Lise hayatımın iyi kötü birçok özelliğini tekrar tekrar yaşıyorum. Ancak en iyi tarafı gerçekten lisede olmamam.
 
4N1K sizin için ne ifade ediyor?
Hayatımın en anlamlı ve en doğru tercihi. 2. ailem. Seçebildiğim ailem diyebilirim.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER