4N1K Yeni Başlangıçlar: Her şey çok daha akıcı, çok daha komik olacak!

Gözde Mutluer - Yaprak Ayvaz
• 4N1K artık FOXplay ile dijital ekrana taşınıyor. Bu değişiklik size nasıl yansıdı, internet üzerinde yayınlanacak bir dizide yer almak konusunda tereddütleriniz oldu mu?
Hayır olmadı, internet şu an olabilecek en güzel platform 4N1K için, başından beri öyle olsun istemiştim ben, bilen biliyor:)

• Dijital platformlarda yer alacak olması dizi süresini etkiledi mi? Yine alıştığımız düzende mi devam edecek yoksa sürede bir kısalma mevcut mu?

Sürede kısalma mevcut evet 55-60dk planlanan süremiz. Çok daha akıcı çok daha komik olacak her şey.

• Türkiye’de dijital platformlarda birkaç yıldır güzel işler üretilmeye başlandı. Bu konuda düşünceleriniz nelerdir?

Daha da güzel işler üretilecektir, bu tüm dünyada böyle. İnternet daha özgür diye böyleydi tabi bundan sonra nasıl olacak hepberaber göreceğiz. Ama sürelerin kısalması bile müthiş bir şey, yıllardır bunu söylüyoruz.

• Canlandırdığınız karakterlerin bir özelliğini kendinize alacak olsanız, bu ne olurdu?

Dediğim dedik olmasını seviyorum Yaprak Ayvaz’ın. İsmi de çok fonetik, ismini de sevdim. 

• #TeamAli ve #TeamBarış savaşları sosyal medyada hız kesmeden devam ediyor. Peki siz olsaydınız kimi seçerdiniz?
Yaprak ne derse o olur, ben şahsi fikrimi pek söylemiyorum bu durumla alakalı. 

• 4N1K dizi olarak ekranlara geldiğinde, daha önce kitapları ve filmleri ile tanışmamış birçok izleyici de seyretti. FOXplay ekranlarında kitap uyarlaması olarak izlemeye devam mı edeceğiz, yoksa bizi yenilikler bekliyor mu?
Bambaşka bir yerden başlıyoruz, başka bir kurgumuz var artık daha sitcom gibi bir yerde duruyor 4N1K. Bol bol yenilik bekliyor bence herkesi ve herkes memnun kalacak yeni kurgumuzdan. 

• Sette ve sonrasında geçirdiğiniz eğlenceli anlara paylaşımlarınız aracılığı ile ortak olabiliyoruz. Çete özel hayatında da dizide olduğu gibi mi?
Evet öyle o kadar sık görüşmesek de, çıktığımızda çok eğleniyoruz. Ayıptır söylemesi yan yana dolaşınca aşırı havalı oluyoruz. 

• Hepiniz liseden mezun oldunuz ama herkes gibi bir parçanız lise koridorlarında kalmış olmalı. Dizide kendi yaşadığınız lise hayatından parçalar gördüğünüz oldu mu?
Ben gördüm, hep görüyorum:) Lisede de 5 kişilik bir sınıfta tek kız bendim. 

• 4N1K sizin için ne ifade ediyor?
4N1K benim için de bu işi sevenlerden farksız. Çok ama çok özel bir yerde benim de tadına vararak yaşayamadığım lise üniversite dönemim gibi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER