Karadayı hayattır

Karadayı hayattır
Mahir, Feride, deniz ve bahar dalları...
Bu kadar çok ölüm olmuş bir dizi için böyle başlık mı olurmuş, demeyin. Ben söylemiyorum, yüz Karadayı severe “Karadayı nedir?” diye sorduk. En popüler cevap bu oldu. Şaka değil! Yazının devamında göreceksiniz.

Karadayı bizim için de “hayat” gibi… Bir kere biz Kendince ile birbirimizi Karadayı sayesinde bulduk. Dedik ki; madem bu dizi bu kadar özel, biz de onun için değişik bir şeyler yapalım. Her yapımın sosyal medyada bir sürü takipçisi var, bu belli. Her yapımın takipçisi, seveni çok özeldir, buna da eminim. Kabul etmek gerekir ki; bizim için Karadayı’nın sevenleri daha bir özel. 

Madem bu kadar özel bu insanlar; “kimmişler, ne yaparlarmış, neden Karadayı’yı böyle severlermiş?” bir soralım dedik. Herkesle konuşmak mümkün değildi tabi ki. Biz de gözümüzü kapayıp listede parmağımızı gezdirirken elimize gelen çıkıntıları seçtik. Örneğin; evin büyüğü gibi bir sürü insanı bir araya toplayan ya da uzak memleketlerden izleyen, seven, belki sırf diziyi izlemek için yeni bir dil öğrenen…

Karadayı için emek veren herkes onlar için çok özel, dizide kullanılan eşyalar, mekanlar onları için çok özel… Onlar birbirlerine “Karadayı ailesi” diyorlar. Biz de onlarla küçük bir söyleşi yapalım dedik. Son sayfalarda da sizi bir sürpriz bekliyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER