Ömrüm Sessiz Bir Çığlık: Derdini içine akıtan insanların hikayesi

Ömrüm Sessiz Bir Çığlık: Derdini içine akıtan insanların hikayesi

Hayatında ilk kez set ziyareti yapmış bir insanın izlenimlerini okuyacaksınız. Bol miktarda detay ve o detaylardan fışkıran güzel anlar içerir haberiniz olsun.

Bir kaç ay evvel tanıştığım, oturup sohbet etme şansı bulduğum yönetmen Yıldız Hülya Bilban’ın yeni bir projeye başladığını öğrendim. Zaten  buluştuğumuz gün olası ihtimallerden konuşmuş ve “Bir ara röportaj yapalım mutlaka” deyip ayrılmıştık. Tam vaktiydi. Ömrüm Sessiz Bir Çığlık  dizinin çekimlerine başlamıştı. Aradım, röportaj yapalım istedim.  “Olur” dedi sağolsun. “Nasıl yapsak?” diye konuşurken “Sete gel” dedi. İnsanlık için küçük ama benim için o çok büyük cümleyi duyduğumda hissettiklerimi saysam buradan sete yol olur.

İlk duygu kesinlikle mutluluk, sonrası telaş. Ben ne yaparım orada? Ayak altında olur muyum? Acaba bu ziyaretten bir set yazısı çıkarır mıyım? Gördüklerimi merak edenlere aktarabilir miyim? diye bir derde düştüm. Bir de bilmiyorum ki set nasıl bir yerdir. Mahrem ve özeldir de en nihayetinde. İki gün kıvrandım. Doğruya doğru.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER