Kalp Yarası: Bastı gaza ilerliyor

Kalp Yarası: Bastı gaza ilerliyor
Hep böyle baksanız ya birbirinize canımmmmmm #AyFer ♥
2021 yaz sezonu bir hayli dizi başlamıştı ekran yolculuğuna. İçlerinden kimisi erkenden veda etti kimisi de az reytingiyle devam ediyor. İçlerinden en dişlisi Atv'den yayın hayatına merhaba diyen Kalp Yarası oldu. Üstelik geçen sezon işleri başladığı halde reytingine ivme katarak hızını aldı gidiyor.

Henüz ekrana yeni işi gelmeyen kanallar olsa da başarılı grafiğiyle dikkat çeken dizi aslında ister castı ister müzikleri olsun epeyce ilgi çekmişti. Yaz aylarında genelde romantik komedi türünde dizilerle ilerleme yapan kanalların aksine Kalp Yarası dram ayağıyla içine almıştı izleyiciyi.


 Bu kadar samimi olmak da biraz şov Ferit!!!
 Bi' de Ayşe kaç bölüm daha bu kıyafetle dolaşacak???

Şahsen ben de baya sevdim. YALNIZ??? İşte o yalnız öyle bir dolu dolu paragraf ki... Üzerine tez bile yazılır. İlk bölümlerde gösterilen karakterlerin değişimleri göz yaşartıcı cinsten. Gerçek anlamda göz yaşartıcı ama... Ferit karakterini öve öve öve öve bitiremeyiz derken şimdilerde söve söve bitireceğiz. Yok aslında biz bitirmek istemiyoruz böylesine şiddetin, vahşetin, ihanetin, kızgınlığın, kötülüğün fazlaca olduğu zamanda Ferit Sancakzade gibi nadide karakteri de.. Bitirelim diye koz veriliyor elimize yoksa içimize almak isteyip, pamuklara sarıp sarmalamak istemiştik. Evettttti hala istiyoruz eyyy ekip...

Ayşe'yi bir başına bırakmazdı ilk başlardaki Ferit. Ayşe'ye inanır Ayşe'ye yoldaş olurdu. İçine kim kaçtı, söyleyin... Ayşe'nin kimsesiz olduğu bu bölümde daha çok gözle görünür oldu. Annesiz, babasız, sahipsiz kaldığını en net şekilde gördük. Üstelik bi' anda tanıdığı Ferit'e inanıp onunla yola çıkmak ve o muhteşem huylu adama aşık olmasıyla değişmişti kalbi. Ve bi' anda tepetaklak düştü bulutlardan taşlara. Düştüğü yerde tekmelere maruz kaldıkça kaldı. Ferit'in aklını başına getirmek bölümün sonuna kalmış neyse ki de biraz umut doldu minnoş kalbim gelecek bölüm için.


Azade içindeki o çocuğu çıkart artık, içindeki çocuk sarsın artık Ayşe'yi

Ya Azade'ye ne demeli!! Ahh ahhhh erkek çocuğu annesi değil de insan olarak bakabilseydi olaya ve Ayşe'nin suçsuz olduğunu savunabilseydi göğsünü gere gere. Heee belki de bunu Ayşe'nin Ferit'ten boşanması karşılığında isteyecektir o kısım da ayrı bi' bölüm konusu olur vesselam. Azade'nin sanırım sadece ya da en çok Zümrüt'le olan ilişkisini seviyorum. Onunla gerçek Azade, çocuk Azade, genç kız Azade, eski Azade gibi en doğal hallerini görüyorum. Hande'yi de kendi nasıl isterse o şekilde çekip çevireceğini düşündüğü için gelin olarak istediğini düşünüyorum. Yoksa bilse ki Yaman'la mevzusunu gözünün yaşına bakmaz bi' sn bile!...

Hande ismini zikretmişken şunu da belirtmeden geçemeyeceğim. Ferit, Hande'nin olayını neredeyse abisine bile söylemeyecekken Ayşe'yle yapılan her şey ortaya çıktı, kartlar masaya serildi resmen. Yahu kötüler hiç mi ceza çekmeyecek? Büyüklük nereye kadar. Azıcık dertleri Hande çeksin, acı çeksin. Bi' de karar versin artık. Ferit'i mi Azade'nin gelini olma hissini mi seviyor? Yaman'la olacak mı yoksa psikoloğa emanet edecek miyiz? Betül üzülmesin de ^^ Tek arkadaşım dediği kıza bunları yapan sana bana ne yapmaz...

Ayyyy bi' de Leman'a çok gıcık oldum, hemşireye de öyle ters bakılmaz. Yuh yani... O kadar da değil. Sinan gayet düzgün karakter. Bu arada Ebru'ya n'oldu? Tamam, konuk oyuncuydu da hikaye çok havada kalmadı mı? Biraz daha entrikayı oradan alsaydık olmaz mıydı eyyyy senaryo ekibi???

Umarım 13. bölüm yine bir sil baştan en baştan güzelliklere dönüş bölümü olur. Gerçi bu kopukluklar reyting kısmında işe yaramış olmalı ki reyting hanesi pıt pıt yükselmiş. Güzel castla buluşturup dilimize doladığınız müzik hatırına hoş bölümleri heyecanla bekliyoruz. Gelsin bol #AyFer 'li sahneler, çeşit çeşit kopuk olmayan entrikalar... Basmışken gaza kesik kısık fren yapılmasın.

Sevgiler...BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER