2016'nın gerçek hayattan uyarlama yabancı dizileri

1. The Crown, 2. Victoria
1. The Crown

Listeye girişi bu yazının en sevdiğim dizisiyle yapayım dedim. aldı. En kısa özet 'Kraliçe II. Elizabeth' olur herhalde.

Dizi, Netflix'ten. 4 Kasım'da 10 bölümlük sezonun hepsini izleyiciye sundu ve ikinci sezon onayını da aldı. En kısa özet 'Kraliçe II. Elizabeth' olur herhalde.

Helen Mirren'ın kraliçeyi oynayarak Oscar kazandığı The Queen'in arkasındaki isim Peter Morgan'ın elinden çıkıyor. Diziye II. Elizabeth'in evlendiği 1947'den giriyoruz ve ailesi ile yakın çevresi dahil olmak üzere hayatına devam ediyoruz. Dizinin altı sezon olarak planlandığı ve günümüze kadar ilerleneceği de açıklandı. Denenmesi için kesinlikle tavsiyedir.
2. Victoria

II. Elizabeth, Britanya'nın en uzun süre tahtta kalan hükümdarı. Ama ondan önce bu unvana sahip olan kişi Kraliçe Victoria'ydı.

Victoria ise İngiliz dizisi, ITV'den. Sekiz bölümlük ilk sezonunu tamamlayıp ikinci sezon onayı da aldı. Bu diziye de onun tahta çıkmasıyla başlıyoruz ve devam ediyoruz.

Saray hayatı, İngiltere'nin durumu, evliliği, hamileliği derken sezon akıyor. The Crown drama kısmına daha ağırlık veren bir diziyken, Victoria içinde komedi öğelerini daha fazla barındırıyor. Normalde sıkıcı olabilecek şeyleri rahatça izletebildiği doğrudur.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER