FX dizilerinin başlangıç tarihleri belli oldu

FX dizilerinin başlangıç tarihleri belli oldu
Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin düzenlediği panellere konuk olan FX, yakında başlayacak dizileriyle ilgili pek çok haber getirdi. American Horror Story'ye iki sezonluk daha onay verdiğini açıklayan kanal, aynı zamanda bazı dizilerinin başlangıç tarihlerini açıkladı. Buna göre;

Feud: Bette and Joan: 5 Mart
The Americans: 7 Mart
Archer: 5 Nisan

* İlk sezonuyla kanalda yayınlanıp ikinci sezon onayı alan, Altın Küre'den En İyi Komedi ve En İyi Aktör (Komedi) ödülü alan Atlanta dizisinin 2018'e kadar yayına girmeyeceği açıklandı. Nedeni ise başrol Donald Glover'ın Star Wars karakterlerinden Han Solo'nun gençliği üzerine çekilecek filmde de yer almasının katkısıyla programının doluluğu.

* Fargo'nun yeni sezonu kesin olmamakla birlikte Nisan ayında başlayacak. Dizinin prodüksiyonuna bir süre önce başlanmış.

* İlk sezonuyla oldukça sevilen ve birçok ödül kazanan American Crime Story'nin Katrina Kasırgası'nı konuk alan ikinci sezonunun da 2018'e kadar başlamayacağı açıklandı. Versace cinayetini işleyecek olan üçüncü sezon içinse ara fazla uzatılmayacak ve altı ay içinde yeni sezon başlayacak.

Feud: Bette and Joan: Ryan Murphy'den her sezonu ünlü isimler arasındaki medyada geniş yer bulan anlaşmazlıklar üzerine olacak bir antoloji dizisi daha. İlk sezon da Joan Crawford ve Bette Davis arasında What Ever Happened to Baby Jane? (1962) filminin çekimleri sırasında yaşanan savaş anlatılacak. Başroller Susan Sarandon ve Jessica Lange'te. Kadroda Catherine Zeta-Jones, Sarah Paulson, Stanley Tucci, Kathy Bates ve Alfred Molina gibi isimler de var. Sezon sekiz bölüm.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER