David Thewlis, Fargo'nun 3. sezon kadrosuna katıldı

David Thewlis, Fargo'nun 3. sezon kadrosuna katıldı
FX'in sevilen dizisi Fargo'nun oyuncu kadrosuna Harry Potter serisinden tanıdığımız bir isim dahil oldu. Harry Potter filmlerinde Remus Lupin rolünü canlandıran İngiliz aktör David Thewlis, Fargo'nun üçüncü sezonunda yer alacak.

Senaryosu Noah Hawley tarafından yazılan kara mizah/suç türündeki dizi, Coen kardeşler tarafından yönetilmiş olan 1996 yapımı Fargo filminden aynı adla televizyona uyarlandı. Oyuncu kadrosunda, birinci sezon Billy Bob Thornton, Allison Tolman, Colin Hanks ve Martin Freeman ve ikinci sezon ise Kirsten Dunst, Patrick Wilson, Jesse Plemons, Jean Smart ve Ted Danson gibi birbirinden ünlü oyuncuları konuk eden yapım, yeni sezonda da oldukça iddialı isimlerle geliyor. İlk olarak Ewan McGregor, Carrie Coon (The Leftovers) ve Mary Elizabeth Winstead'in (10 Cloverfield Lane) katıldığı kesinleşen üçüncü sezonun kadrosunda şimdi de Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (Harry Potter ve Azkaban Tutsağı) ve Harry Potter and the Order of the Phoenix (Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı) filmlerinde canlandırdığı Remus Lupin karakteriyle tanıdığımız David Thewlis'in yer alacağı açıklandı. Ana kadroya dahil olan Thewlis'in dizide hangi role hayat vereceği henüz bilinmiyor.

Geçtiğimiz sezonlarda 2006 ve 1979 yıllarında geçen Fargo, yeni sezonda 2010 yılında yaşanan bir hikayeyi konu edinecek. Ewan Mcgregor'ın Emmit ve Ray Stussy adlı iki kardeşi canlandıracağı dizide, bu iki zıt karakterli kardeşin başlarından geçen olaylara tanık olacağız. 

Fargo, yeni sezonuyla 2017 baharında FX ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER