Lady Gaga American Crime Story'de yer almayacak

Lady Gaga American Crime Story'de yer almayacak
FX kanalında ilk sezonuyla ekrana gelen ve oldukça sevilen American Crime Story'nin üçüncü sezonunda Lady Gaga'nın yer alacağı haberi Kasım ayında birçok medya organında kendisine yer bulmuş; Raninitv'de de yer almıştı.

İlk sezonunda O.J. Simpson'ın eski eşi Nicole Brown'ı öldürmekten yargılandığı mahkeme sürecini anlatan işleyen dizi için Katrina Kasırgası'nı işleyecek ikinci sezonu henüz başlamadan, üçüncü sezonunun konusunun ünlü modacı Gioanni Versace'nin 1997'de seri katil Andrew Cunanan tarafından öldürülmesinin olduğu da açıklanmıştı. Hatta haber göre adı Versace/Cunanan olan sezonda Lady Gaga Gioanni Versace'nin kız kardeşi yakın arkadaşı Donatella Versace'yi canlandıracaktı.

Ancak Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin düzenlediği panellerden FX kanalı için olana katılan Ryan Murphy aylar sonra bu haberi yalanladı. Gaga'nın yer almayacağını açıklayan Murphy, bunun nedeninin ise şarkıcının doluluğu olduğunu belirtti. Gaga'nın 5 Şubat'ta Amerikan futbolunun final maçının devre arasında sahneye çıkacağını ve Bradley Cooper ile A Star Is Born filminde başrolü paylaşacağını hatırlatan ünlü yapımcı, ayrıca şarkıcının tura çıkmayı planladığını da aktardı.

Dizinin üçüncü sezonu ise birden fazla ülkede beş ayda çekilecek ve bu nedenle Gaga müsait olamadığından sezonda yer almayacak. Oyuncunun American Horror Story'nin yeni sezonunda yer alması bekleniyor.

Katrina sezonuyla ekrana gelmesi beklenen American Crime Story'nin 2018'de döneceği, altı ay sonra da Versace cinayetini anlatan üçüncü sezonunun başlayacağı gelen diğer haberler arasında.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER