68. Emmy Ödülleri'nde American Crime Story Rüzgarı

68. Emmy Ödülleri'nde American Crime Story Rüzgarı

68. Emmy Ödülleri'nde en çok ödül alan yapım Fox Crime'ın efsane dizisi People vs. O.J. Simpson: American Crime Story oldu. Fox Networks Group'un daha birçok dizisi de ödüllerle başarısını tescilledi.

Emmy Ödülleri’nin 68.’sinde en başarılı televizyon yapımları Pazar'ı Pazartesi'ye bağlayan gece belirlendi ve Fox Networks Groups çatısı altında izleyicilerle buluşan 9 yapım Emmy Ödülü’ne layık görüldü. 9 dalda ödüle layık görülen Fox Crime dizisi The People v.s. O.J. Simpson: American Crime Story en fazla ödül alarak geceye damgasını vurdu. FX yapımları arasında yer alan American Horror Story: Hotel 2, The Americans 1, Ray Donovan 1, Baskets 1, Family Guy 1 ödüle layık görülürken, FOXLIFE’ta ise The Late Late Show with James Corden 2 ve Crazy Ex-Girlfriend 2 Emmy alarak başarılarını tescillemiş oldu.

National Geographic Channel’in başarılı belgeseli Benim Adım Malala ise 1 ödül alarak imkansızlıklar içerisinde okumak için mücadele veren kız çocuklarının sesini daha fazla kişiye duyurdu. İşte öne çıkan isimler, yapımlar ve ödüller...

The People v.s. O.J. Simpson: American Crime Story “En İyi Mini Dizi” seçilirken, Courtney B. Vance dizideki Johnnie Cochran rolüyle “Mini Dizi Dalında En İyi Erkek Oyuncu” ödülüne, Sarah Paulson da Marcia Clark rolüyle “Mini Dizi Dalında En İyi Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü. The Late Late Show with James Corden, “En İyi İnteraktif Show” ödülünü kazanarak izleyici ile kısa sürede kurduğu bağı ödülle taçlandırmış oldu. Son zamanların en eğlenceli dizileri arasında yer alan Crazy Ex-Girlfriend, “En İyi Koreografi” ödülünü FOXLIFE hanesine ekledi. Baskets’taki Christine Baskets rolüyle Louie Anderson “Komedi Dalında En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” ödülünü aldı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER