Lady Gaga, American Crime Story'de Donatella Versace'yi canlandıracak

Lady Gaga, American Crime Story'de Donatella Versace'yi canlandıracak
FX kanalında ilk sezonuyla ekrana gelen, oldukça iyi reytingler alan ve Emmy Ödülleri'nde de 9 ödül kazanan American Crime Story'nin üçüncü sezonunda yer alacak ilk isim belli oldu.

İlk sezonunda O.J. Simpson'ın eski eşi Nicole Brown'ı öldürmekten yargılandığı mahkeme sürecini anlatan işleyen dizi, Katrina Kasırgası'nı işleyecek ikinci sezonu henüz başlamadan önce üçüncü sezon onayını almıştı. Üçüncü sezonun konusunun ünlü modacı Gioanni Versace'nin 1997'de seri katil Andrew Cunanan tarafından öldürülmesinin olduğu da açıklanmıştı.

Çekimleri baharda başlayacak olan Versace/Cunanan'in kadrosuna katılan Lady Gaga, Gioanni Versace'nin kız kardeşi Donatella Versace'yi canlandıracak. Gaga, dizinin arkasındaki isim olan Ryan Murphy'nin diğer dizisi American Horror Story'nin beşinci ve altıncı sezonlarında da yer aldı.

Donatella Versace ile yakın arkadaş olan ünlü şarkıcının 2013'te yayınlanan albumü Artpop isimli albümünde "Donatella" isminde bir şarkısı bulunuyor. Gaga Versace'nin Bahar 2014 kampayasının yüzü de olmuştu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER