Survivor 2016 | Ünlüler ve Gönüllüler kadrosunda kim kimdir?

Survivor 2016 |  Ünlüler ve Gönüllüler kadrosunda kim kimdir?
Olurdu, olmazdı derken "Survivor 2016" bu yıl 7 Şubat'ta başlıyor. Acun Ilıcalı bu yıl yarışmanın başlangıç tarihini biraz daha öne aldı. Şimdi bir kanal yöneticisi heyecanı içinde o pazar akşamını bekliyoruz. Survivor herkesin "quilty pleasure" listesinde. Hem de yayınlandığı ilk günden beri.. Pek çok insan izliyor ama, saklıyor da. Siz, bu yıl reyting rekorları kırması beklenen programı izlemeye hazır mısınız?

Cumartesi akşamı Acun Ilıcalı, Instagram hesabından Survivor 2016'nın kadrosunu açıkladı. Geçen yılın bombeli "All Star" takımlarından sonra açıklanan liste pek makbul bulunmasa da, ses getirdi. Kuşkusuz listenin şimdilik en popüler ismi Yılmaz Morgül! Bu yarışmadan çok önce çıktığı çeşitli televizyon programları ve Instagram hesabından paylaştığı videolarla günümüzü gün eden, daima hayır konserlerine giden Morgül, bu yarışmada birinci olursa kazanacağı parayı hangi hayır kurumuna bağışlayacak, vallahi meraktayız.

Survivor başlamadan konuşuldu. Teoriler üretildi. Yarışmaya katılacağı iddia edilen ünlü isimler telaffuz edildi ama gerçek listeyi dün akşam Ilıcalı kucağımıza bıraktı. Biz de sizin için bütün kadroyu, özel bilgiler, tahminler ve biraz da gıybet sosuyla listeledik. O zaman izninizle Survivor 2016'nın hazırlık maçı mahiyetindeki Ünlüler ve Gönüllüler kadrosuna yakından bakalım.

Buyrunuz bakalım!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER