Survivor: Bu sezonu pek anlamayanlar bu başlıkta takipleşelim

Survivor: Bu sezonu pek anlamayanlar bu başlıkta takipleşelim
Pek gurur duymadan ama gizleme gereği de duymadan söylemek isterim ki bir Survivor izleyicisiyim. Takımlar çok kalabalıkken yarışmanın başında pek mevzulara hakim olamasam da her sezon illa izlemişimdir, özellikle takımlar yarıya düştükten sonra epey izlerim, kim kimdir bilirim. Bu sezon sanırım kişisel tarihimde de bir ilk olacak zira Survivor’ı izleyemiyorum, bir türlü akışa kapılamıyorum.

Bunun en temel sebebi yarışma konseptinin Türkiye-Yunanistan olması elbette. Normalde takımlara bakarsın, sana hangisi yakın geliyorsa o kazansın diye bir düşünceye girersin ve o hevesle izlersin ama ortada suni bir milli maç havası olunca öyle bir durum kalmıyor, Türkiye kazansın diye bekliyorsun. Gel gör ki ekibi de hiç tanımıyoruz, kim kimdir huyu suyu nedir bilmiyoruz. Bunca yıldır iyi kötü ünlüye, gönüllü dediğinin bile en azından bir Acun Medya ünlüsü olmasına alışmış bünye bu kadar tanımadık insanı kaldıramadı, Master Chef Hakan kazansın bari derken buldum kendimi misal ben şahsen.

Yunanistan ekibi derseniz tamam onları tutmayalım ama en azından takımdan birkaç kişiyi sevsek, üç beş kumpasa şahit olsak, ada birleşmesinde kim kiminle kalır, kızlardan erkeklerde romantik işlere yelken açar mı diye düşünsek güzel olacak ama dil engeli sebebiyle onu da yapamıyoruz. Altyazı ile bir yere kadar anlayabiliyoruz onları. Gerçekten o dediğini mi dedi, arada ima mı yaptı laf mı soktu, kim yılan dilli kim saf bunları anlayamadığımız için ekibe herhangi bir yakınlık hissedemiyoruz, haliyle de konu orada çok tıkanıyor.

Oyunlar derseniz benim zaten Survivor’ın en az baktığım kısmıdır orası yıllardır, hindistan cevizi ile seramik kıran bir grup insanı ne kadar izleyebilirsin nihayetinde?

Acun Medya’nın programa katacağı bir takım atraksiyonlar olduğuna eminim ama bunların bir an evvel olması Survivor sezonu için önemli diye düşünüyorum. En azından iki ünlü gelsin de neşemizi bulalım. İyi seyirler dilerim. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER