Savaşçı: Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler!

Savaşçı: Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler!
Limon Film'in FOX Türkiye için hazırladığı yeni dizisi Savaşçı 9 Nisan Pazar günü ekran macerasına başladı!

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atıksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer’in yer aldığı Savaşçı dizisinin senarist koltuğunda Süleyman Çobanoğlu oturuyor. Dizinin rejisi ise Volkan Kocatürk'e emanet.

Dizinin konusu: Bir dönem Bordo Bereliler’in seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz (Murat Serezli) ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un (Berk Oktay) hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar. Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır. Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar.

8 Nisan Pazar günü ekranlara gelen Savaşçı dizisinin ilk bölümünü biz de Ranini.Tv yazarları olarak izledik, değerlendirdik. Bakalım Savaşçı dizisi için görüşler nasıl?


Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER