Bana Sevmeyi Anlat: Bir kaçış hikayesi...

Bana Sevmeyi Anlat: Bir kaçış hikayesi...
Ay Yapım'ın Fox TV için hazırladığı, senaristliğini Deniz Akçay'ın, yönetmenliğini Mesude Eraslan'ın üstlendiği, Seda Bakan, Kadir Doğulu ve Mustafa Üstündağ'ı bir araya getiren Bana Sevmeyi Anlat izleyiciyle buluştu.

Bana Sevmeyi Anlat'ın konusu kısaca şöyle: Bebeğinin geleceği için güçlü ve varlıklı bir iş adamı olan Haşmet’le (Mustafa Üstündağ) evlenmeyi kabul eden Leyla (Seda Bakan) Almanya'dan İstanbul'a gelir. Haşmet’in karanlık yüzüyle karşılaştıktan sonra kendi düğününden kaçmaya karar veren Leyla'ya, Haşmet’in restoranında yeni bir hayata adım atan Alper (Kadir Doğulu) yardım eli uzatmak zorunda kalır. Leyla ve Alper’in tehlikeli yolculuğu birçok sırrı ortaya çıkarırken ikili kendilerini karşı konulmaz bir aşkın içerisinde bulacaktır.

Oyuncu kadrosunda Dolunay Soysert, Kadir Çermik, Aslı Orcan, Emir Çubukçu, Bahadır Vatanoğlu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper Özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner, Lavinya Ünlüer'in yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat'ı Ranini.tv yazarları izledi, değerlendirdi.

Gelin kim neler yazmış, birlikte bakalım.

Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER