The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop reytinglerde zirveyi kaptı!

The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop reytinglerde zirveyi kaptı!
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop (2016)

Tam da beklediğimiz üzere, ekranlarda Five Children’dan boşalan yeri alan The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop, bu tutumunu reyting listesinde de sürdürerek zirvedeki yerini aldı. AGB reyting verilerine göre, dizi geçen haftanın ve muhtemelen önümüzdeki haftaların birincisi. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan geçen haftanın rakamlarına topluca bir bakalım.  

Yukarıda da belirttiğimiz üzere, The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop %22.4 ve %28.1 reyting elde ederek listede birinci geldi. Geçtiğimiz haftaların üçüncüsü, The Flower in Prison ise, %18.5 ve %19.9 izleyici oranlarıyla kıl payı Doctors dizisinin önüne geçmeyi başararak ikinci oldu.  

Five Children sona erdikten sonra, Doctors dizisinin kısa bir süreliğine de olsa reytinglerde birinci gelebileceğini de düşünmüştük, ancak tabii ki yeni başlayan The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop’u ve olimpiyat yayınlarını hesaba katmamıştık. Geçen hafta üç bölümü yayınlanan dizi, bu nedenle %17.8, %19.5 ve %20.2’lik rakamlarla az bir farkla The Flower in Prison’ın hemen ardından listeye dahil oldu. W – Two worlds ise, %12.3 ve %12.2 seyirci elde ederek ilk beşteki yerini korumayı sürdürüyor.

Bu arada, sizlere yeni başlayan bir başka diziden söz etmek istiyoruz. Geçtiğimiz hafta %10.4 ve %11.6’lık izlenme rakamları elde eden aile draması Blow Breeze, dans eğitimi gören Kuzey Koreli genç bir kızın Seul’e gönderilince alt üst olan hayatını anlatıyor. Tabii ki hikaye böyle gelişmiyor. Genç kız, Jang Go adında dürüst bir avukatla tanışıyor. Şimdilik şunu söyleyebiliriz ki, 50 bölümlük Mbc dizisi Blow Breeze gelecek haftalarda üst sıralara yükselecek gibi duruyor.   

İşte Blow Breeze dizisinden görüntüler;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER