İşte Missing Nine dizisinin karakterleri!

İşte Missing Nine dizisinin karakterleri!
Güney Kore MBC kanalında ekrana gelecek olan Missing Nine dizisinin karakterlerini tanıtan fragman yayınlandı!

Yönetmen: Choi Byung Gil
Senaryo: Son Hwang Won
Oyuncular: Jung Kyung Ho, Baek Jin Hee, Oh Jung Se, Choi Tae Joon, Lee Sun Bin, Park Chan Yeol, Kim Sang Ho, Tae Hang Ho, Ryu Won
Kanal: MBC
Bölüm Sayısı: 20+1
Tür: Gizem, melodrama
Yayınlanacağı Tarihler: 12 Ocak 2017 "Missing Nine: The Beginning" 18 Ocak 2017- 23 Mart 2017

İşte Legend Entertainment'ın dokuz sanatçı personelinin bulunduğu uçağın düşmesiyle başlayan hikayenin özeti ve karakterleri; 

***

Kore eğlence sektörünün en gözde yıldızlarının uçağı ıssız bir adaya düşerse ne olur? Peki, bu kayıp dokuz kişi ve olanları anlatmak için sadece bir tanık Seul'e geri dönerse?

Legend Entertainment'in dokuz sanatçısı ve personeli, hep beraber, konser için aynı uçağa binerler. Uçak düşer ve hepsi kendilerini medeniyetin olmadığı ıssız bir adada bulurlar. Dört ay sonra o uçaktan kurtulan birisi ortaya çıkar: Ra Bong Hee. Peki, o adada neler olmuştur? Neden birileri bu bilgilerin başkaları tarafından duyulmasını istemez? Ve Ra Bong Hee'nin hayatta kalış hikayesini anlatamayacak kadar yaşamayabilir.

1.Seo Joon Oh:
Hırsızlık skandalıyla itibari yok olan "Dreamers" grubunun lideridir. Seo Joon Oh'da kibir değil sorumluluk vardır. Neyse ki gerçek karakteri, başkalarına yardım ederken ortaya çıkacaktır.

2.Hwang Jae Kook: Legend Entertainment'ın başkanı ve Dreamers'ı dağıtan kişidir.

3.Jung Ki Joon:
Seo Joon Oh'nun her zaman yanında olan menajeri ve Ha Ji Ah'ın sırrını bilen tek kişidir.

4.Lee Yeol: Dağılan erkek grubun en genç üyesidir olup ayrıldıktan sonra solo kariyerine başarılı bir şekilde devam eden tek kişidir. Her zaman iyimser olan Lee Yeol, grubun en hoş üyelerinden biridir ve anlaşmazlık hallerinde dahi ortama ışık saçar.

5.Choi Tae Ho:
O da Dreamers'ın eski üyelerinden biridir. Oyunculuk yaptığı dönemin ortasında bu kaza meydana gelir. Choi Tae Ho'nun yaşadığı hayal kırıklığı herkesi tehlikeye atar.

6.Ha Ji Ah:
Legend Entertainment'ın en başarılı şöhretidir. Oldukça dürüst olmasına rağmen, herkesin hayatta kalmasını etkileyebilecek derin bir sır saklar.

7.Tae Ho Hang:
Başkanın sekreteridir ve adada vicdanı ve sadakatleri arasında kalmasına sebep olan bir olaya tanık olur.

8.Yoon So Hee: Hallyu Tanrıçası. Güçlü bir sorumluluk duygusu ve başkalarına yardım etme arzusuna sahip olan güzel bir ünlüdür.

9.Ra Bong Hee: Seo Joon Oh'nun hayallerini takip ederek küçük bir kasabadan çıkan yeni stilistidir. İlk kez uçağa bindiği gün aynı zamanda onun ilk iş günüdür. Ra Bong Hee herkes için ayak işlerini yaptıracak bir kız gibi görünsede düştükleri ıssız adada sağduyu ile nasıl hayatta kalabileceklerini öğreten tek kişi odur. KAYNAK
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER