Television Critics Association'da 2. gün özeti

Television Critics Association'da 2. gün özeti
Television Critics Association ya da Türkçe adıyla Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yaz dönemi basın turu geçtiğimiz gün başlamıştı. İkinci günün ev sahipleri MTV, Comedy Central ve Nat Geo kanallarıydı. MTV, sevilen dizileriyle ilgili ilgi çekici duyurular yaptı. Comedy Central önemli programlarından The Daily Show'un yeni sunucusu Trevor Noah'la basının karşısına çıktı. Nat Geo da önümüzdeki günlerde izleyicilerin karşısına çıkacaklar ilginç belgeselleri duyurdu. Gelin ikinci günün ilgi çekici konularına bir göz atalım:

The Daily Show'un yeni sunucu Trevor Noah basın karşısında

16 yıldır The Daily Show'u sunan Jon Stewart önümüzdeki günlerde koltuğunu Trevor Noah'a devretmeye hazırlanıyor. Programın yeni sunucusu Televizyon Eleştirmenleri Derneği etkinlikleri kapsamında basının karşısına çıktı. Programın geleceğiyle ilgili planlarını açıkladı. Programın haberle komediyi bir araya getiren yapısından kaynaklı olarak, kendisinin haberciden çok komedyen olduğunu dile getirdi. Jon Stewart'la kendisinin farklı kesimlerden geldiğini, bu sebeple de farklı görüşlere sahip olabileceklerine değindi. 

Peki programı ne gibi değişiklikler bekliyor? Programın hala The Daily Show gibi hissettirmesini isteyen Noah, sadece ufak tefek değişiklikler yaptıklarını açıkladı. İzleyicileri hayal kırıklığına uğratmak istemediğini dile getiren Trevor Noah, özellikle Jon Stewart'ın kendisinden beklentilerini boşa çıkartmayacağını söyledi. Bakalım The Daily Show'un yeni dönemi nasıl olacak...

Nat Geo, Big Game of Thrones isminde bir belgesel planlıyor

Belgesel yayıncılığı denince akla ilk gelen kanallardan biri olan Nat Geo, gelecek aylarda ekrana gelecek projelerini duyurdu. Bunların arasında Afrika'daki vahşi hayatı gözler önüne serecek olan Big Game of Thrones belgeseli de yer alıyor. Bu belgeselin çekimlerinde şahit olunanların HBO'nun çok izlenen dizisi Game of Thrones'la paralelliğini fark eden kanal, belgeseli Big Game of Thrones olarak adlandırmak istiyor. Ancak HBO'nun buna müsade etmeyeceğinin de farkındalar. 

Vietnam Savaşı Last Men Out ile ekrana taşınıyor

Nat Geo, önümüzdeki yılda vahşi doğa belgesellerinin yanı sıra tarihi yapımlarla da izleyicinin karşısına çıkacak. Kanalın Televizyon Eleştirmenleri Derneği yaz basın turunda gerçekleşen panelinde Tom Fontana ve Barry Levinson'ın Last Men Out isminde bir proje geliştirdiği duyuruldu. Bu mini seri, Amerikan ordusunun Vietnam'daki son saatlerini konu edecek. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER