Television Critics Association'da 1. gün özeti

Television Critics Association'da 1. gün özeti
Television Critics Association ya da Türkçe ismiyle Televizyon Eleştirmenleri Derneği'nin yaz dönemi basın turu bugün başladı. İlk gün ev sahipliğini ünlü online platform Netflix yaptı. Etkinlikler Netflix adına konuşan Ted Sarandos'un açıklamalarıyla başladı. Ardından sevilen bazı yapımların başlı başına panelleri gerçekleşti. Amerikan basını Netflix'in orijinal yapımlarıyla ilgili birinci ağızdan bilgi alma fırsatını yakaladı. Bu etkinlikte özellikle Netflix'in her dizisinin çok izlendiğinden bahsetmesi ancak izlenme oranı vermemesi tepki gördü. Gelin ilk günde konuşulan başlıklara bir göz atalım:

Longmire ve Master Of None'ın yayın tarihleri belli oldu

Dördüncü sezonu uzun zamandır merakla beklenen Longmire'ın 10 Eylül'de ekranlara döneceği açıklandı. Öte yandan Aziz Ansari'nin komedi yapımının isminin Master Of None olacağı ve 6 Kasım'da izleyicilerle buluşacağı duyuruldu. Yapım 30lu yaşlarında bir oyuncu olan ve New York'ta yaşayan Dev'in (Ansari) profesyonel ve şahsi hayatında yaşadığı sıkıntıları konu edecek.

Netflix ve Marvel ortaklığı devam ediyor

Geçtiğimiz bahar aylarında yayımlanan Daredevil ile başlayan ortaklık gelişerek devam ediyor. Bu iş birliğinin ikinci ayağı olan Jessica Jones'un bu yılın son çeyreğinde yayımlanacağı açıklandı. Ayrıca Netflix'in ortalama olarak altı ayda bir yeni bir Marvel dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkmayı umduğu da söylenenler arasında yer aldı. 

Bunun yanı sıra Jessice Jones ve Luke Cage dizilerinin ilk sezonları ardından birlikte devam edeceğini de açıklandı. Daredevil gibi bazı Marvel kahramanlarının Defenders'ta bir arada gelmeden önce iki sezonu olacağı da açıklamalar arasında yer aldı.

Daredevil'ın önümüzdeki sezonunda izleyeceğimiz Punisher da kendi dizisine kavuşabilir. Şimdilik bu konuyla ilgili resmi bir açıklama olmasa da, yapılan açıklamalar Marvel Evreni'nde her şeyin mümkün olduğu yönündeydi. Punisher izleyicilerden yeteri kadar ilgi görürse, maceralarına kendi dizisinde devam edebilir gibi görünüyor.

Unbreakable Kimmy Schmidt'in çekimleri yakında başlıyor

Tina Fey ve Robert Carlock'un NBC için planladığı ancak sonradan Netflix'le anlaşma sağladığı dizisi Unbreakable Kimmy Schmidt hem izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı hem de Emmy'den adaylık kazanmayı başardı. Tina Fey de kazanılan adaylığı büyük bir başarı olarak görüyor. Hatta dizinin adaylığı The Big Bang Theory'den aldığına inanıyor. Öte yandan yeni bölümlerin çekimlerine önümüzdeki haftalarda başlanacağı duyuruldu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER