Kısa kısa: Yabancı dizi dünyasından haberler

Kısa kısa: Yabancı dizi dünyasından haberler
Haftanın oyuncu haberleri

Fargo ikinci sezonunda yine ses getirmeye hazırlanıyor. Ünlü Hollywood yıldızı Kirsten Dunst ile TV ekranlarının başarılı oyuncusu Jesse Plemons (Breaking Bad, Friday Night Lights) dizinin yeni sezonunda başrolleri üstlenecek. Dunst büyük şehir hayalleri kuran bir güzellik uzmanının canlandırırken Plemons onun kocasını oynayacak. 1979 yılında geçecek 10 bölümlük yeni sezon 2015 yılında yayında olacak.

Bu hafta Ryan Murphy lanetine kapılan ya da bir türlü kurtulamayan oyuncuların haberleri gelmeye devam etti. O.J. Simpson davasını konu alacak American Crime Story’nin başrolleri Oscar ödüllü Cuba Gooding Jr. ve korku hikayeleri belli ki kendisine yetmemiş olan Sarah Paulson’a gitti. Fox’a hazırlanan korku dizisine ise Jamie Lee Curtis ve Emma Roberts katıldı.

Yeni Showtime dizisi Happyish muhteşem bir oyuncuyu daha kadrosuna kattı: Carrie Preston.

Blair Underwood Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.’da Ajan May’in eski kocasını canlandıracak.

Dexter ve Defience dizilerinden tanıdığımız Jamie Murray Sleepy Hollow’da vahşi bir ruhu canlandıracak.

Sayısız konuk oyunculuğuyla televizyonun tanıdık simaları arasına yerleşen Michaela Watkins bu kez de The Goldbergs’de bir İspanyolca öğretmenini canlandıracak.

Yıldızı gittikçe parlayan ve önümüzdeki sene de adından sıkça söz ettirecek olan komedyen Amy Schumer 12 Nisan’da yayınlanacak MTV Movie Awards’ı sunacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER