Sibel Melek Arat: Öptüm gözlerinden, öptüm ellerinden…

Sibel Melek Arat: Öptüm gözlerinden, öptüm ellerinden…
Sibel Melek Arat’ın bir sahnesini, fotoğrafını ya da herhangi bir paylaşımını gördüğüm an içimden “Öptüm gözlerinden, öptüm ellerinden…” diye mırıldanmaya başlıyorum. Bende uyandırdığı hisler olağanüstü. Evet, Hayat Şarkısı’nın ilk bölümünde göründüğü an herkesin kalbine girmeyi başardı, henüz tozlanamayan raflardan eski projelerine göz gezdirmemize neden oldu ama adını koyamadığım bir tılsım var Sibel’de.

Sibel Melek Arat’ı gördüğüm an heyecanlanıyorum. Senaryomuzun naifliği, rejimizin gücü malumunuz fakat o tabloyu muazzam bir şekilde tamamlayan Sibel’in yeteneği karşısında kalbimin çarpmasına engel olamıyorum.

10 Ocak 2009 doğumlu Sibel Melek Arat, Huggies, Hayat Su, Turkcell reklamlarıyla ekranlarımıza konuk olmaya başlamış. Sonrasında bıcır bıcır halleriyle Çalıkuşu’nun Feride’sine eşlik etmişti. Çalıkuşu’nun ardından Reaksiyon’la ekranlardan görünen Sibel Melek Arat, büyüdüğünde de oyunculuğa devam ederse -ki bence kesinlikle etmeli- kuşkusuz ki dönüm noktası olarak anlatacağı Hayat Şarkısı’yla evlerimize misafir oluyor. Aslında misafir olmak da demeyelim çünkü Sibel artık evimizden biri gibi. 

Yazı devam ediyor... 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER