Kiralık Aşk'ın Seda'sı: Müjde Uzman

Kiralık Aşk'ın Seda'sı: Müjde Uzman
Uğurlu, sağlıklı ve başarılı nice güzel yaşlara!
İnsan olmayı her şeyden önde gören, empati zengini, meraklı, tamirat tadilat işlerinden korkmayan, sanatsal ve düşünsel eserlere ilgi duyan biri. Modunun modunu tutmadığını söyleyenler için şu uyarı tabelasını iliştirelim, o bir Terazi kadını. Dağınıklığın içinde düzen kurabilenler gibi onun da med ve cezirlerinin belirli bir düzeni var. İstediği şeye ulaşmak için çabalarken yoluna çıkan taşlarla minik heykelcikler yapmış. Genç yaşında tiroid kanserini yenmiş ve o günden sonra, kendi kıymetini daha iyi anlamış. 

26 Eylül 1984'de İstanbul'da doğdu. 2001 yılında Elite Model Look Yarışması'nı kazandı ve Gaye Sökmen Ajans'a girdi. 2008'te Paramparça Aşklar adlı diziyle kariyerine başladı. 2010'da Akasya Durağı ile oyunculuk hayatına devam etti. Aşk Bir Hayal, Kapalıçarşı, Bir Çocuk Sevdim, Muhteşem Yüzyıl, 20 Dakika gibi dizilerde rol aldı. Akabinde, Hadi İnşallah adlı sinema filminde rol aldı ve kariyerine Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'la devam etti. Artık cuma akşamları Star Tv'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk'ın Seda Berensel'i olarak karşımıza çıkıyor. 

Henüz, Kiralık Aşk'taki Seda Berensel'i bir bölüm görme fırsatımız oldu. Eşinden yeni boşananan bir anne, kendi işinin patronu. İş onun da mülk kira; zaten Sinan ile de böyle tanışmaya başlıyorlar. İlk bölümde gerilseler de yaşanacak aşkın sinyallerini alabiliyoruz. İnatçı, kararlı ve seksi bir karakteri var Seda'nın; Sinan'ın aklını başından alacak gibi duruyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER