Outcast dizisinin uluslararası galası gerçekleşti

Outcast dizisinin uluslararası galası gerçekleşti
Robert Kirkman'ın imzasını taşıyan yeni dizi Outcast'in uluslararası galası Roma'da gerçekleştirildi. Bu ilgi uyandıran etkinliğe dair detaylar Twitter üzerinden izleyicilerle paylaşıldı.

Outcast bir başka çizgi roman uyarlaması olmasıyla dikkat çekiyor. Robert Kirkman ve çizer Paul Azaceta'nin yarattığı aynı isimli eserden televizyona taşınıyor. Kirkman son yıllarda The Walking Dead ve Fear The Walking Dead dizileriyle başarı elde eden bir isim. Bu sebeple Outcast da uzun süredir merakla bekleniyor.

Kirkman'ın son işi Amerika'da Cinemax'ta ülkemizdeyse FX'de ekrana gelecek. Outcast'in ana karakteri olarak karşımıza Kyle Barnes çıkıyor. Hikaye hayatı boyunca karanlık güçler tarafından ele geçirilmiş olan Barnes'ın neden bu durumda olduğunu araştırmaya karar vermesiyle başlıyor. Bu karakteri Patrick Fugit canlandırıyor. Dizide ona Philip Glenister, Wrenn Schmidt, Gabriel Bateman, Scott Porter ve Miller Carbon gibi isimler eşlik ediyor.

Yönetmenliğini Adam Wingard'ın üstlendiği Outcast'in ilk bölümü 3 Haziran'da ekrana gelecek. Dizinin galasından keyifli kareleri ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER