Kim Kimdir: Cesur ve Güzel

Kim Kimdir: Cesur ve Güzel
Ay Yapım imzalı, başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı, senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in yaptığı sezonun büyük merakla beklenen yapımı Cesur ve Güzel 10 Kasım Perşembe günü saat 20:00'da Star TV'de seyirci karşısına çıkacak. 

Dizinin konusu ise şöyle; Bir gün Cesur adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen Korludağ’ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına güzeller güzeli Sühan çıkar. Bu sıra dışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.

Yapım: Ay Yapım

Yönetmen: Ali Bilgin

Senarist: Ece Yörenç

Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ (Cesur), Tuba Büyüküstün (Sühan), Tamer Levent (Tahsin Korludağ), Erkan Avcı (Korhan Korludağ), Serkan Altunorak (Bülent), Sezin Akbaşoğulları (Cahide Korludağ), Nihan Büyükağaç (Adalet), Fırat Altunmeşe (Kemal), Irmak Örnek (Şirin), Okday Korunan (Salih), Gözde Türkpençe (Banu), Işıl Dayıoğlu (Reyhan), Zeynep Kızıltan (Hülya), Cansu Türedi (Necla), Devrim Yakut (Mihriban)

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER