Kalbim Ege'de Kaldı: Şiveli Romantik Komedi sevenler kaçırmasın!

Kalbim Ege'de Kaldı: Şiveli Romantik Komedi sevenler kaçırmasın!
Adından da anlaşılacağı gibi Ege'de geçen bir komedi hikayesi olan Kalbim Ege'de Kaldı, yayın hayatına dün akşam (24 Haziran) başladı. Panelde ne kadar yer edinir, kış sezonuna devam eder mi orası kısmet. Yeni başlayan her diziye olduğu gibi bol şans dileyip, dizi hakkındaki ilk görüşlerimizi paylaşalım istedik.

Ama önce Kalbim Ege'de Kaldı'nın künyesi ve genel konusuna bir göz atalım;

Tesadüfler sonucu bir araya gelen, iki zıt kutup, Zeliş ve Mustafa’nın ortak çok büyük bir noktaları vardır; Iraz Nene. Iraz Nene, 1970 Yılı Gediz Depremi’nde evlat edindiği iki kızı büyüyünce iki delikanlı ile evlendirir. Ancak iki bacanak günün birinde birbirlerine düşman olurlar. Nedeni ise paradır. Zeliş ve Mustafa da bu iki düşman ailenin çocuklarıdır. Iraz Nene’ nin bu düşmanlığa son verecek, iki gencin mutluluğunu sağlayacak bir fikri vardır. O da Zeliş ve Mustafa’nın evlenmesidir. Iraz Nene böylece tüm mirasını da Zeliş ve Mustafa’ ya bırakacaktır. Formalite evliliği yapan Mustafa ve Zeliş birbirlerini boşanmaya ikna etmek için karşılıklı akıl almaz oyunlar oynarlar. Ta ki Yaman Eryaman köye gelene kadar. Zeliş ve Yaman arasında başlayan aşk sonucunda Mustafa gerçeği anlayacak, Zeliş’i kendine geri döndürmek için büyük bir mücadele verecektir. Zeliş ise kocası ve yıllarca hayallerini süsleyen patronu Yaman arasında kalacaktır.

Yapım: Limon Film
Yapımcı: Hayri Aslan
Uygulayıcı Yapımcı: Faruk Uçan
Yönetmen: Ömer Uğur – Eray Koçak
Senaryo: Gül Abus Semerci
Görüntü Yönetmeni: Tolga Çetin
Sanat Yönetmeni: Gizem Şahin

Oyuncular: Alper Saldıran (Mustafa), Oya Unustası (Zeliş), Eren Hacısalihoğlu (Yaman), Celile Toyon (Iraz Nene), Şerif Erol (Osman Gıpgıp), Aslı Omağ (Hatice Gıpgıp), Hülya Böcekli (Emine Kürük), Serhat Özcan (Ali Kürük), Süha Çağrıcı (Hakan Gıpgıp), Nehir Akkoç (Meryem Gıpgıp), Lemi Filozof (Cabbar Gıpgıp), Neşem Akan (Halide Gıpgıp), Yeliz Akkaya (Fatmanaz Kürük),Selin İleri (Elifsu Kürük), Özge Sarıtaş (Naile), Leyla Göksün (Filiz), Onur Özaydın (Erdinç), Ceylin Yüksek (Gülüş), Yağız Yeşiltepe (Rıza), Atilla Karagöz (Muhtar), Deniz Yağcı (Kahveci Mahmuh), Yiğit Pembe (Memoş), Yiğit Gültekin (Çaycı)

Dizinin setine yapmış olduğumuz set ziyareti de burada;


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER