Kalp Atışı: Bu yaz kalpler bu dizi için atar mı?

Kalp Atışı: Bu yaz kalpler bu dizi için atar mı?
Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e; Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan, Erdem Kaynarca ve Vedat Erincin ettiği, Kore dizisi Doctors’tan uyarlanan Kalp Atışı dizisi Cuma akşamı saat 20:00' de Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluştu.

Dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yaparken, senaryosunu ise Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis Veziroğlu Yılmaz’a ait.

Dizinin konusu: Dünya ne kadar berbat bir yer olsa da, iyilerin mutlaka kazanacağını kanıtlayan birileri her zaman vardır. Belki de O size hiç adil davranmayan kaderin sunduğu ilk ve tek şanstır. Henüz on sekiz yaşındaki lise öğrencisi Eylül (Öykü Karayel)’ün de kaderini değiştirecek o şansın adı Ali Asaf Denizoğlu (Gökhan Alkan)’dur. Hikayenin başladığı yer Ege’de bir kasabanın lisesi... İkilinin yollarının ayrılıp yıllar sonra tekrar kesiştikleri yer ise İstanbul’un en iyi hastanesinin çatısıdır!

30 Haziran Cuma günü ekranlara gelen Kalp Atışı dizisinin ilk bölümünü biz de Ranini.Tv yazarları olarak izledik, değerlendirdik. Bakalım Kalp Atışı, ne kadar beğenilmiş?


Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER