Outlander: Lord John Grey'i kim canlandıracak?

Outlander: Lord John Grey'i kim canlandıracak?
Starz kanalında ekrana gelen Outlander dizisinde Lord John Grey'e hayat verecek isim belli oldu: David Berry

2014 senesinde başlayan dizi Diana Gabaldon'ın çok satan kitap serisinden uyarlandı. Outlander'ın yaratıcılığını Ronald D. Moore üstleniyor. Başrollerdeyse Caitriona Balfe, Sam Heughan ve Tobias Menzies yer alıyor. Onlara Duncan Lacroix, Grant O'Rourke, Graham McTavish, Stephen Walters gibi isimler eşlik ediyor. Şimdi bu kadroya Avustralyalı oyuncu David Berry de dahil olacak.

Sevilen dizinin üçüncü sezonu 1993'te piyasaya sürülen Voyager'a dayanacak. Bu bölümlerde Lord John Grey ile tanışacağız. Üçüncü sezon Claire'in geleceğe dönmesinden sonra devam edecek. Artık hamile olan Claire, Frank ile yeni bir hayat kurmaya çabalayacak. 18. yüzyıldaysa Jamie, Culloden Savaşı ardından sonuçlarla mücadele edecek. Kuzey İskoçya'da atıldığı hapishaneyi geçmişi yüzünden gözden düşmüş olan Lord John Grey idare edecek. Jamie ve Lord Grey arasında beklenmedik bir arkadaşlık oluşacak.

David Berry, Amerikan televizyonu için yeni bir yüz. Daha önce bir Avustralya yapımı olan  A Place to Call Home'de rol almış olan isim şimdi Outlander hayranları için önemli bir rolü üstlenecek. Lord John Grey sevilen bir karakter olmanın yanında, kendi kitap serisine de sahip. Bu sebeple Berry'yi ilerleyen zamanlarda kendi dizisinin başrolü olarak görmemiz mümkün.

Outlander'ın üçüncü sezonunun ne zaman başlayacağı henüz belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER