Çarkıfelek'te dün akşam sporcular yarıştı.

Çarkıfelek'te dün akşam sporcular yarıştı.
Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yaptığı İşte Benim Stilim’in birincilerinden Emel’in hostesliğini üstlendiği senelerdir ekranlarda olan Çarkıfelek’te dün akşam (8 Ağustos 2016) vücut geliştirme şampiyonları Alper Alp,Hüsamettin Polat ve fitness eğitmeni Burçin Alçın stüdyoda, Özbek ailesi ise canlı bağlantı ile büyük ödül için yarıştı.
 
Sıralama sorusunu “Limon Sarısı” cevabıyla bilen ve ilk etap için çarkı çevirme hakkını kazanan Burçin oldu. Şarkı Sözü etabını 3450 puanla “Haydi güle güle git, uğurlar olsun” cevabı ile Burçin kazandı.
 
Boşluk Doldurma etabında çarkı Alper çevirdi. Bu etap sırasında Burçin’e iki, Hüsamettin’e bir kez iflas kartı geldiği için puanları sıfırlandı. Etabı 250 puanla “Patlıcan salatası, çoban salatası, laf salatası” cevabıyla Burçin kazandı.
 
Duvar Yazısı etabında çarkı ilk Hüsamettin çevirdi. Etabı 1250 puanla “Gökten deniz yağsa aramızdan su sızmamalı.” Cevabı ile Alper kazandı.
 
Dördüncü ve son etap Aynı Soyadı olan ünlülerdi. Çarkı Burçin çevirdi. Etabı 10.500 puanla “Cem-Işın Karaca” cevabı ile Alper kazandı.

Canlı bağlantı ile araba için yarışan Özbek ailesi 2 numaralı mor zarfı seçtiler ve kendilerine sorulan Yiyecek İsmi sorusuna “Sultan Böreği” doğru cevabını veremedikleri için arabayı kaybettiler.
 
Stüdyodaki yarışmacıların puanlarındaki son duruma bakıldığında 1600 puan ile Alper, araba için yarıştı. 3 numaralı zarfı seçtikten sonra Hayvan İsmi sorusuna zamanında "Istakoz" doğru cevabını veremediği için kırmızı zarftaki motosiklet ödülünü kaybetti.
 
 
Çarkıfelek Cumartesi- Pazar ve Pazartesi saat 20.00’da Show TV’de.
 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER