Çarkıfelek'te dün akşam neler oldu?

Çarkıfelek'te dün akşam neler oldu?
Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yaptığı İşte Benim Stilim’in birincilerinden Emel’in hostesliğini üstlendiği  senelerdir ekranlarda olan Çarkıfelek’te dün akşam (7 Ağustos 2016) ;

Her gün seyircilerin arasında duran yirmi bir yarışmacıdan seçilen 15 numara Tuğçe, 7 numara Okan ve 13 numara Tuğçe Ç.  kelime bulmacalarını çözerek ödüller için yarıştı.

İlk soruyu Okan cevapladı ve yarışmaya diğerlerinden önde başlamış oldu. Şarkı Sözü etabı için gerekli harfleri kızlara göre daha erken toplasa da soruyu ilk seferinde bilmedi ve Tuğçe Ö. “Her güzele koşma demedim mi?” cevabıyla 1000 puan alarak ilk yarışmayı kazandı ve borçlarının %60’ı ödendi.

Kamyon Arkası etabında çarkı ilk Tuğçe Ç. çevirdi. Ancak kızlar cevapları bulamadı. Okan “Hayatımı yazsam duble yol olur.” cevabıyla bu etaptan 250 puan alarak yarışmayı kazandı ve borcunun %70’i ödendi.

Ünlü Aile etabında çarkı Tuğçe Ö. çevirdi. Yarışmayı “Çolpan İlhan ve Kerem Alışık” cevabıyla 300 puan alarak Okan kazandı. Çarkı çevirince %40 ve %30’u kabul etmedi ancak üçüncü hakkında sıfır çıktı. Ve üçüncü etapta borçları silinmendi.

Tüm turlar sonunda Tuğçe Ö. 1000, Okan 6750, Tuğçe Ç. 0 puan aldı. Araba için yarışma hakkı kazanan 6750 puan ile Okan oldu.

Üç numaralı kırmızı zarfı seçen Okan’a bir meslek soruldu. Çarkçıbaşı cevabını verilen sürede veremeyen Okan zarftaki teknoloji paketini ve diğer ödülleri kaybederek eli boş olarak döndü.

Çarkıfelek 23. Bölümü ile bu akşam saat 20.00’da Show Tv’de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER