Karagül 125. bölüm final sahnesi nefes kesti!

Karagül 125. bölüm final sahnesi nefes kesti!
Yapımcılığını Şükrü Avşar'ın üstlendiği başrollerinde Ece Uslu, Saruhan Hünel, Mesut Akusta ve Şerif Sezer gibi isimlerin rol aldığı Karagül, 125. son bölüm ile ekrana veda etti. Son bölümde izleyenlere şoke eden anlar yaşattı. Karagül yayınalanan 125.final bölümünün ardından izleyicilerine sürpriz yaparak Karagül Veda 126.bölüm fragmanını yayınladı. Peki dün akşam yayınlanan Karagül 125. bölümde neler yaşandı? İşte Karagül final bölümü ile ilgili detaylı bilgiler haberimizde… 

Karagül dizisi muhteşem bir final ile 125. bölüm sahneleri izleyicileri ekrana kilitledi. Karagül dizisi yayınlanan final bölümünün ardından bir de sürpriz fragman yayınlayarak izleyicilerini sevindirdi. İşte dizinin son bölümünde yayınlanan sürpriz fragman...Kendal’ın en büyük cezası olan olan vicdanıyla hesaplaşma günleri gelip çatmıştır. Bu güne kadar yaşadığı ve yaşattığı zulmü yine de anasının kucağına dindirmeye çalışırken, Kadriye Ana, kendi elleriyle yarattığı cehennemde yanan oğlunun acısına dayanabilecek mi? Ebru bıkmadan usanmadan çocuklarını bir arada tutmaya çabalamıştır. Açılan yaralar, gidenlerin acısıyla baş etmeye çalışan Baran eline geçen son mektupla birlikte öğrendiklerinden sonra Ebru'ya “Anne” diyebilecek mi?Bilinmezden gelen ayak seslerinin sahibi kim?

Karagül son bölümde neler oldu?  

 Bütün Şamverdiler için kabus dolu günler Kendal’ın yakalanmasıyla birlikte sona erse de içlerindeki acı ve kaybettiklerinin özlemi hepsinin içini yakmaktadır. Kendal’ın işlediği cinayetlerle yüzleşme zamanı gelir çatar... Büyük mahkeme günü gelmiştir. Kendal’ın soğukkanlılıkla itiraf ettiği cinayetler karşısında Baran kendisine hakim olamaz ve mahkemeyi karıştırır. Kendal demir parmakların arkasına giderken, bundan sonraki en büyük cezası vicdanı ile baş başa kalıp oğlu Mehdi’nin ölümüyle yüzleşmek zorunda kalacak olmasıdır. Kendal’ın cehenneminden geriye kalan Şamverdiler adeta savaş sonrası sessizliği andıran konağa geri dönerler... Artık herkes için kendi dengesini bulma zamanıdır.Kendi dengelerini arayan konak halkı için zor kararlar verme zamanı gelip çatar.

Karagül final sahnesi...Oyuncular

Ebru Şamverdi: Ece Uslu 

Kocası Murat’ın iflası ve ölümünden sonra dünyası alt üst olan Ebru, İstanbul’daki şatafatlı hayatını geride bırakıp üç çocuğu ile birlikte Halfeti’ye yerleşmek zorunda kalır. 20 yıldır görmediği Şamverdiler’le birlikte aynı konakta, her şeye rağmen aile olmaya çalışırken, Halfeti ve Şamverdiler konağı, Ebru’ya yeni sırlar ve yeni acılar getirir. Teyzesinin kızı olarak tanıdığı Narin’in kocasının ilk karısı olduğunu öğrenmesiyle başlayan bu sırlar yumağı, Ebru’nun sınırlarını zorlayacak kadar ileri gider. Narin’in, Murat’tan olduğunu zannettiği Baran’ın, 19 yıl önce öldü bildiği oğlu olduğunu öğrenmesiyle birlikte Ebru için artık Halfeti bir ev bir yuva değil, kime inanacağını ve güveneceğini bilmediği bir cehennem olup çıkar. 

Baran Şamverdi: Mert Yazıcıoğlu 

Baran, Halfeti’de amcası ve babaannesinin himayesinde annesiyle birlikte yaşamanı sürdürürken babasının ölümü herkes gibi onu da derinden etkiler. Yıllardır baba hasretiyle yanıp tutuşan Baran, babasına kavuşamadan onu kaybeder. Diğer yandan bu güne hep merak ettiği ve bir türlü tanımadığı kardeşleri ve babasının ikinci karısı olan Ebru gelip, konağa yerleşirler. Doğu’nun erkek egemen dünyasında amcası Kendal’ı rol model alarak büyüyen Baran, annesi ve amcasının da etkisiyle Ebru’yu kendine düşman beller.

Kendal Şamverdi: Mesut Akusta 

Kendal Şamverdi, babasından kalan ağalık mirasını hakkıyla taşımak için bu güne kadar canını dişine takıp çalışmıştır. Ancak babası Mehdi için Murat, daima daha kıymetli ve daha özel olur. İçten içe kardeşine olan düşmanlığı perçinlenir. Erkek torun isteyen Mehdi’ye sağlam bir varis veremeyen Kendal bunun ağırlığı altında ezilirken, kader Kendal’dan yana kozunu oynar. Murat İstanbul’da aşık olduğu kadın olan Ebru ile evlenebilmek için ilk doğan oğlunu tabiri caizse Mehdi’ye ve Şamverdiler’e kurban olarak sunar ve oğlu karşılığında özgürlüğünü satın alır. Bu noktadan sonra Baran’ı da evladı gibi sahiplenen Kendal için her şey düze çıkar.

Kadriye Şamverdi: Şerif Sezer

Kadriye Ana, doğunun gizemli topraklarında, kah acılarını kah tecrübelerini hayat süzgecinden geçirerek yaşama bilgece yaklaşan bir toprak kadınıdır. Kocası Mehdi’ye olan yürekten bağlılığı onu, onay vermemesi gereken bir sırra ortak eder. Baran’ın anasından çalınmasına... Bu sır Kadriye için ilk zamanlarda o kadar rahatsız edici olmasa da yıllar içinde bir acıya dönüşüp Kadriye’yi yiyip bitirmeye başlar. Murat’ın ölümüyle birlikte konağa gelen Ebru, sırrı bilen Kadriye Ana’yı iyice arada bırakır. Bir yanda kızı gibi büyüttüğü Narin, diğer yanda Ebru... Ebru’nun Kadriye’ye bir ana gibi yakınlaşması Kadriye’yi iyice kahreder. Ancak bu süreç içinde Kadriye Ana’da kendi sırrı ile yüzleşmek zorunda kalır. Sırlarıyla ölen kocası Mehdi, kız kardeşi Fikriye’yi de hamile bırakmış ve konaktan göndermiştir.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER