Outcast daha başlamadan 2. sezon onayı aldı

Outcast daha başlamadan 2. sezon onayı aldı
Cinemax kanalı henüz yayın hayatına başlamamış olan Outcast dizisine ikinci sezon onayı verdiğini açıkladı.

Outcast, yaratıcısının Robert Kirkman olması sebebiyle daha ilk günden ilgi çekmeyi başarmıştı. Kirkman, The Walking Dead ve Fear The Walking Dead gibi başarılı dizilerle ismini geniş kitlelere duyurdu. Outcast de Kirkman ve sanatçı Paul Azaceta'nın yarattığı çizgi romana dayanıyor. Hikayenin ana karakterine Patrick Fugit hayat veriyor. Dizi hayatı boyunca karanlık güçler tarafından ele geçirilmiş olan Barnes'ın neden bu durumda olduğunu araştırmaya karar vermesiyle başlıyor. Bu yapında Fugit'in yanı sıra Philip Glenister, Wrenn Schmidt, Gabriel Bateman, Scott Porter ve Miller Carbon gibi isimler rol alıyor. 

Dizinin ikinci sezon onayı aldığı haber South By Southwest Festivali'nde duyuruldu. Kirkman bu konuyla ilgili olarak "Outcast yıllar boyunca tutkuyla çalıştığım bir proje oldu. Hikayenin bu şekilde ilerlediğini görmek benim için büyük bir heyecan. Cinemax ile emsalsiz bir özgürlüğe sahibim. Bu durum bazen beni bile korkutuyor." sözlerini sarf etti.

Outcast, 3 Haziran'da 125 ülkede aynı anda ekrana gelmeye başlayacak. Diziyi ülkemizde FX kanalı izleyicilerle buluşturacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER