Outcast, dünya ile aynı anda FX'te başlıyor

Outcast, dünya ile aynı anda FX'te başlıyor
FOX Networks Group, yeni dizi Outcast’in 125 ülkede aynı anda yayınlanacak büyük prömiyeri için hazırlığa girdi. Efsane dizi The Walking Dead’in yaratıcılarından Robert Kirkman imzalı yeni dizi, 10 bölümden oluşan ilk sezonuyla haziran ayında tüm dünya ile aynı anda FX ekranlarına gelecek.

Dizinin yaratıcısı Robert Kirkman, “Outcast’in bir fikirden çizgi romana, daha sonraysa bir televizyon dizisine dönüşmesini izlemek olağanüstüydü. Outcast’in de The Walking Dead ile aynı yuvada yaratılacak olması ve tıpkı altı sene önce The Walking Dead’de olduğu gibi tüm dünyada aynı anda yayına girecek olması bana hala gerçeküstü geliyor.” şeklinde konuştu. Kirkman sözlerine, “Umarım dünyanın her yerindeki izleyicilerimiz Outcast’in dünya prömiyerinden keyif alır ve biraz da korkarlar” şeklinde devam etti.

FOX Networks Group, hem Amerika’da hem de tüm dünyada yarattığı devrim niteliğindeki dizi ve programları tüm dünyayla yayına sokması ile çığır açan bir programcılık anlayışı sunuyor ve tıpkı The Walking Dead, The X-Files, American Crime Story, Wayward Pines gibi hit yapımlardan sonra Outcast’I de tüm dünyanın beğenisine aynı anda sunuyor. Böylece Outcast haziran ayında tüm dünyada milyarlarca kişiye aynı anda ulaşabilecek.

Robert Kirkman ve sanatçı Paul Azaceta’nın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan Outcast, hayatı boyunca şeytani güçler tarafından çevrelenmiş ve lanetlenmiş olan Kyle Barnes’ın (Patrick Fugit) hikayesine odaklanıyor. Kendi “şeytanlarına” sahip Rahip Anderson’ın yardımıyla Barnes, hiç sahip olmadığı “normal hayat” kavramını aradığı bir yolculuğa çıkıyor ve bu yolculukta keşfedecekleri belki de kendi kaderiyle birlikte tüm dünyanın kaderini de değiştirebilir.

Patrick Fugit, cevaplar ve kurtuluş arayan, çok daha büyük acılara sebep olmamak için sevdiklerini sürekli kendinden uzaklaştıran Kyle Barnes karakterine hayat veriyor. Philip Glenister, kendisinin Tanrı’nın dünya üzerindeki kötü varlıklara açtığı kutsal savaşın askeri olduğuna inanan Batı Virjinya’lı Rahip Anderson karakterini canlandırırken Gabriel Bateman ise, Kyle Barnes’ın karşı mahallesinde oturan ve Kyle ile tahmin edilemeyecek bir bağa sahip olan sekiz yaşındaki Joshua Austin karakterini oynuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER